KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Nejnovější technologie v oblasti estetické medicíny a laserové dermatologie
Duben 6, 2016
pressoterapie v Praze
Pressoterapie
Duben 6, 2016

Beauty plán od kliniky ALTOS

Beauty plán od kliniky ALTOS

Jak oživit pleť? Jak zhubnout? Na co je třeba se zaměřit nejdříve?

Stanovme si správné priority a zcela se věnujme příjemným jarním proměnám!
Budete-li se držet promyšleného plánu krásy od kliniky estetické medicíny ALTOS, můžete se rychle a efektivně zbavit následků zimy a mít štíhlou postavu, dosáhnout celkového omlazení těla a obličeje.

 1. Práce na postavě začíná přístrojovou diagnostikou složení těla.
  Patentovaná technologie společnosti InBody umožňuje provádět naprosto přesné měření váhy, poměru vody, tělesného tuku, svalové hmoty a jiných prvků tvořících lidské tělo. Na základě těchto přesných výpočtů odborník určuje další kroky.
 2. Konzultace dietologa a sestavení individuálního výživového plánu s programem pohybových aktivit podle analýzy metabolismu a kondice.

Zdokonalení kontur obličeje a těla

V klinice ALTOS zkušení odborníci zkombinují aktivity jedinečné platformy TriActive Plus, obsahující laser, ultrazvuk a radiofrekvenční vlny, a vytvoří individuální program pro boj s nedokonalostmi, jako jsou celulitida, lokální tuková úložiště a ochablost kůže. V průměru je nutné provést 6–8 procedur v týdenním intervalu. Vlny produkované jednotlivými nástavci této platformy vyvolávají vibrace, které jsou velmi účinné při rozpouštění a spalování tuků, zejména u pokročilých stádií celulitidy. Nová ultrazvuková technologie TriActive Plus stimuluje cévní cirkulaci a odtok tekutin speciálním posilováním tkáně, umožňuje odbourávání tuku v problémových partiích – břicho, boky, hýždě, stehna, kolena, paže, ruce, krk, podbradek.

 1. Tělová mezoterapie je nejpřirozenější způsob, jak se zbavit celulitidy, nadváhy, strií a jizev.
  Během mezoterapie těla se v podkoží zlepšuje krevní oběh, urychluje se metabolismus a podporuje obnova buněk. Speciální léčivé roztoky se aplikují mikroinjekcemi do kůže, ošetření tak je téměř bezbolestné. Procedura obvykle netrvá déle než 10–15 minut, jejich počet vždy určuje lékař.
 2. Metoda ultrazvukového liftingu.
  Tato inovativní technologie je nyní k dispozici i v ČR. Systém Ulthera je speciálně naprogramován pro každou jednotlivou oblast obličeje. Pomocí tři senzorů lékař sleduje celý průběh ošetření na monitoru a přesně vidí, kam zacílit ultrazvukovou energii. Vysokou účinnost zákroků potvrzuje nejvyšší medicínská certifikační autorita – Americká vládní agentura pro správu léků a potravin (FDA).
 3. Boj proti celulitidě a křečovým žilám.
  Lymfodrenáž je metoda, založená na přerušované kompresi končetin. Vytváří tlakové vlny, které podporují jak lymfatický, tak žilní systém.
  Díky působení stlačeného vzduchu dodávaného skrz speciální multikomorový přístroj dochází k eliminaci otoků, uvolňování napětí ve svalech, výraznému snížení obvodů drenážovaných končetin a k vyhlazení pokožky. Dochází k prevenci křečových žil, celulitidy a obezity. Jedna procedura nahrazuje 20–30 ručních masáží. Kurz obvykle obsahuje 10–15 sezení po 30 minutách. Doporučuje se provádět lymfodrenáž 2–3 krát týdně. Pokud je nutné, kúra se opakuje po 5–6 měsících.
 4. Masáže a péče o tělo s profesionální kosmetikou ERICSON LABORATOIRE.
  Klinika ALTOS nabízí širokou škálu různých typů masáží: švédskou klasickou, reflexní, sportovní, masáž horkými lávovými kameny, japonskou masáž Amatsu, Breussovu masáž, masáž metodou Dorna. Všechny přispívají k celkové relaxaci, zlepšení krevního oběhu a trávení. Pro dosažení maximálního efektu a kompletního řešení všech kosmetických problémů používáme profesionální kosmetiku ERICSON LABORATOIRE. Odborníci této francouzské značky používají vysoce kvalitní suroviny a nejmodernější výrobní postupy, které splňují ty nejpřísnější mezinárodní standardy.
  Profesionální ošetření těla od ERICSON LABORATOIRE, navržené s přihlédnutím ke všem souvislostem vzniku a dalšího rozvoje celulitidy, mají vysoce efektivní účinek na proces lipolýzy tukové tkáně, zvýšení pružnosti a tonusu pokožky, stimulují lymfatický a krevní oběh a podporují detoxikaci organismu. Profesionální přístup předpokládá sestavení individuálního programu pro každého klienta kombinujícího různé metody ošetření. Programy se zakládají na fito- a aromaterapii, léčebných účincích mořské soli, řas a minerálního bahna, působení lipolytických a anti-agingových přípravků. Kosmetické výrobky jsou obohacené o přírodní oleje a vitamíny, ovocné kyseliny, enzymy a bioaktivní bylinné směsi.

Příjemný a ochotný personál vám pomůže vybrat z celé škály služeb ty, které jsou nezbytné pravě pro vás.
Objednat se na osobní konzultaci do kliniky ALTOS je možné během otevírací doby: od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00, v sobotu a neděli po předchozí domluvě.