KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Motus AX
NOVINKA! Motus AX Moveo!
Březen 9, 2016
Beauty plán od kliniky ALTOS
Duben 6, 2016

Nejnovější technologie v oblasti estetické medicíny a laserové dermatologie

Nejnovější technologie v oblasti estetické medicíny a laserové dermatologie

„Krásná tvářička je doporučení beze slov.“

Francis Bacon


ZulfiaYudintsevaKlinika laserové a estetické medicíny ALTOS přivítala své první pacienty začátkem února. Specializuje se na dermatologické problémy, korektivní dermatologii, neinvazivní liposukci, tvarování těla, omlazení pleti, aplikaci výplní a botulotoxinu A. Pýchou kliniky jsou nejmodernější laserová zařízení od italského výrobce DEKA. Tým odborníků kliniky je vyškolen nejlepšími lékaři společnosti DEKA ve Florencii. Klinika ALTOS je v současné době jediným pracovištěm v České republice vybaveným posledním modelem speciálního špičkového cévního laseru DEKA Synchro.

„K radosti z pohledu do zrcadla, ke zvýšení sebevědomí a vlastní spokojenosti a harmonii někdy stačí opravdu málo. Elixír mládí dosud nikdo nevynalezl, avšak novodobá medicína dokáže zázraky. Naše klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a specializuje se na laserovou estetickou dermatologii. Dlouholeté zkušenosti a odbornost našeho týmu lékařů a kvalifikovaného zdravotnického personálu zaručují služby na nejvyšší úrovni – od léčby akné a pigmentace, odstranění žilek a novotvarů, korekce vrásek a epilace až po zákroky plastického chirurgie a konzultace z oblasti výživy,“ komentovala otevření kliniky majitelka Zulfiya Yudintseva. „Jsme tady pro vás, abychom zvýraznili vaši přirozenou krásu.“

laser_allOmlazení bez skalpelu

Inovativní laserový systém SmartXide2 DOT+RF od společnosti DEKA využívá jedinečnou technologii působením CO2 laseru a zdroje radiofrekvenčních vln pro odstranění všech vad pleti a změn spojených s jejím stárnutím. SmartXide2 DOT+RF má mimořádný vliv na cílové tkáně a výrazně stimuluje tvorbu kolagenu. Výhody tohoto systému jsou zřejmé. Už není třeba používat pro všechny procedury vysílání jednotlivých impulzů, jelikož je vyvinuta celá řada impulzních režimů pro dosažení maximální účinnosti, minimální invazivity a nejlepších výsledků.

Epilace a odstranění pigmentových skvrn

Nejvýkonnější alexandritový laser od společnosti DEKA nyní pomůže v boji proti nežádoucímu ochlupení. Jedná se o jediný laser na světě, jenž má okamžitý efekt „čisté epilace“. Tento typ laseru je také účinný při odstraňování tmavých chloupků na světlé kůži. Moderní vestavěný chladicí systém laseru zabraňuje pocitu bolesti v průběhu procedury a chrání pokožku před popálením. Z tohoto důvodu lze tvrdit, že odstraňování chloupků pomocí tohoto laseru je zcela bezbolestné. Alexandritový laser je úspěšně používán také při odstraňování pigmentových skvrn. Problémy cévních patologií s maximální účinností řeší univerzální neodymový laser, jenž je součástí platformy Synchro REPLA:Y. Tento nejnovější laserový systém kombinuje nejmodernější a nejúčinnější techniky v jednom přístroji: alexandritový laser, neodymový laser (Nd:YAG), IPL pro fotoepilaci, léčbu akné a neablativní omlazování kůže.