KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Dárkový voucher na péči v klinice ALTOS
Listopad 3, 2016
Akce: Relaxační masáže
Prosinec 20, 2016

Akce: Omládněte na Vánoce za 30 minut!

Akce: Omládněte na Vánoce za 30 minut!

Sleva 20%

1.12.2016 - 15.12.2016

Vypadat v 50 na 30, to už potřebuje víc než jen kosmetickou péči

Stárnutí je přirozený proces. Ochablá pokožka, vrásky, váčky nebo kruhy pod očima, tělo ztrácí pružnost a pevnost, protože mu ubývá kolagenových a elastinových vláken. Mnohdy jsou na vině i jiné faktory, jako např. nadměrné slunění, špatná životospráva, nedostatek spánku, stres, kouření apod. Estetická medicína hledá stále nové a nové metody, které by pomohly pleti k lepšímu a mladšímu vzhledu, s co nejpřirozenějším efektem.

Omlazení je tak jednoduché a rychlé

  • Vynikající péči nabízejí kvalitní dermální výplně s kyselinou hyaluronovou, která je plně vstřebatelná a pečuje o krásu celého obličeje. Cíleně působí na jednotlivé oblasti tváře, krku a dekoltu, obnovuje hydrataci, vyplňuje vrásky, objemově zhušťuje podkožní buňky, zlepšuje strukturu i pružnost pleti, vypíná a remodeluje. Výhodou je okamžitý výsledek, šetrná metoda a dlouhotrvající efekt.
  • Aplikace botulotoxinu dnes patří k velmi žádaným zákrokům. Efektivně redukuje mimické vrásky, vrásky na čele, kolem rtů, vějířkovité kolem očí, na krku. Často jim účinně i předchází. Jeho léčebné účinky jsou využívány již přes 30 let. Výhodou je svěží a mladistvě vypadající tvář, rychlý několikaminutový zákrok s dlouhodobým efektem.
  • Inovativní způsob omlazení s přirozeným efektem přinášejí kvalitní liftingové nitě Silhouette Soft, které se účinně podílejí na obnově kolagenových vláken, zvyšují objem i regeneraci kožní tkáně, korigují obličejové linie i hluboké vrásky a jsou ideální i pro muže. Výhodou je plná vstřebatelnost, okamžitý výsledek a jedna z nejmodernějších metod estetického omlazování dnešní doby.
OMLAZOVACÍ METODY SI ZAMILUJETE. NEUVĚŘÍTE, DOKUD TO NEVYZKOUŠÍTE.