KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Výjimečná jarní nabídka pro vás se slevou až 25 %!
Duben 13, 2017
svatebni-foto
NOVINKA! ALTOS ESTETICKÉ BALÍČKY (NEJEN) PRO NEVĚSTY!
Duben 20, 2017

Injekční metody s liftingovým efektem se slevou až 30 %!

Injekční metody s liftingovým efektem v Praze

slevy až 30 %

do 30. dubna 2017
prodlouženo do 7. května 2017


Klinika Altos pro vás připravila na měsíc duben další mimořádné zvýhodněné ceny, tentokrát na injekční metody.

10 % sleva na mezoterapii pro zdravý a mladistvý vzhled

Injekční aplikace výživných podkožních koktejlů bohatých na vitamíny, přírodní extrakty a kyselinu hyaluronovou vám podpoří tvorbu nového kolagenu. Vaši pokožku rozjasníme, zregenerujeme a vypneme. Metoda posiluje lymfatický systém, hloubkově hydratuje, pomáhá s akné, pigmentacemi, jizvičkami i mastnou pokožkou.
Doporučována při léčbě proti vypadávání vlasů.

20 % sleva na podkožní aplikaci botulotoxinu k redukci mimických vrásek

Injekční aplikace botulotoxinu efektivně pomáhá při redukci mimických vrásek, kolem rtů, na čele, krku nebo kolem očí. Elegantní metoda, která jim umí účinně předcházet. Vaše pokožka se osvěží, získá omlazený a vypnutý vzhled. Půlhodinový zákrok, který si jednoduše zamilujete.
VÍTE, ŽE…
Botulotoxin je pro své léčebné účinky již přes 30 let využíván v medicíně, např. v neurologii, v očním lékařství? Dnes se využívá v estetické medicíně na odstranění vrásek, ale i jako účinná metoda k potlačení nadměrného pocení.

30 % sleva na aplikaci kyseliny hyaluronové (pouze výplně Aliaxin) pro doplnění objemu a definování obličejových kontur

Injekční podkožní výplně na bázi kyseliny hyaluronové zpomalí proces stárnutí a vy získáte 6 okamžitých efektů – zbavíte se vrásek, ochablá pokožka se vypne, kontury obličeje se vymodelují, pokožka získá hydrataci, zvýší se její elasticita. Liftingový efekt se stimulací kolagenu v pokožce.
VĚDĚLI JSTE,
že kyselina hyaluronová hraje důležitou roli v těle? Váže na sebe vodu, napomáhá tvorbě kolagenových vláken a je prospěšná kůži, bez ní je pleť vrásčitá, povislá, bez energie?


Nabídku můžete využít vy nebo darovat jako voucher s 3měsíční platností.