KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
ALTOS WORKSHOP 13. a 14. května ijekční aplikace
ALTOS WORKSHOP 13. a 14. května 2017
Květen 4, 2017
den matek v klinice altos
Pro vaše mámy!
Květen 14, 2017

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ, herečka, moderátorka, modelka, autorka několika kuchařek

Markéta Hrubešová známá herečka a modelka v klinice Altos

První setkání s paní Hrubešovou v naší klinice bylo velmi příjemné. Ocenila náš individuální přístup i moderní prostředí. Při další příležitosti jsme jí položili několik otázek.

Jaké je Vaše životní motto?
Co Tě nezabije, to Tě posílí.

Jak o sebe pečujete? Máte nějaký elixír pro mládí a svěžest, které vyzařujete?
Děkuji za kompliment. Myslím, že je velmi důležité to, co máte uvnitř. To, jak k životu přistupujete. Také je velmi poznat, zda jste se sebou srovnaní. Zkrátka jestli se máte rádi. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. A nesmírně důležitý je úsměv. To je doslova zázračný lifting. A divili byste se, kolik lidí Vám ho rádo opětuje.

Při poslední schůzce jsme hovořily o estetické medicíně, jak pohlížíte na všechny tyto metody omlazení? Chtěla byste podstoupit nějaké ošetření?
Myslím, že je to každého věc. Pokud takový zákrok někomu pomůže od komplexu nebo trápení, jedině dobře. Každá žena by o sebe měla pečovat a někomu to zkrátka vyhovuje takto. Já o tom zatím neuvažuji. Od malička jsem byla obklopena ženami, pro které věk byl jenom číslo. Zatím si vystačím s kvalitními krémy a spánkem 🙂

Když máte chuť na něco sladkého nebo nezdravého, odoláte?
Mám výhodu, že sladké téměř nejím. Když jsem hodně unavená, dám si kousek dobré hořké čokolády. Ale mnohem raději mám maso a ryby. A co se týče nezdravých věcí. Nedá se říci, co je a co není zdravé. Vždycky jde jenom o množství. Ale samozřejmě někdy trochu hřeším. Ale to je přece tak sexy…

Kde nabíjíte energii?
Pro mne je úplně nejdůležitější spánek. Ten funguje na všechno. Na špatnou náladu, na smutek a taky jako ten nejlepší lék na únavu. Taktéž dobré jídlo a pití hrají v mém životě velkou roli a dokážou mě „nakopnout“. Taky si ráda zajdu na masáž, a když vyhraji svůj boj s leností, jdu si zacvičit do dámského fitka.

Vaše plány v nadcházející letní sezoně?
Natáčím jeden seriál pro TV NOVA a další natáčení mne čeká pro Primu. Také jsem natočila film Milada, který pojednává o Miladě Horákové. Koncem měsíce letím do Budapešti na natáčení už čtvrté série Receptů pro radost. Hraji divadlo a nesmím zapomenout na mé cooking show na food festivalech, na které už se nesmírně těším.

Co vám vždy udělá radost?
Stačí mi maličkosti. Opětovaný úsměv, o kterém jsem mluvila na začátku, dobrá káva, poctivě uvařené jídlo…Ale samozřejmě největší radost mám, když jsem se svou rodinou.