KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Barbora Šporclová–Kodetová
BARBORA ŠPORCLOVÁ – KODETOVÁ, herečka a moderátorka
Červenec 5, 2017
aplikace injekčního botoxu
Injekční metody pro omlazení a regeneraci!
+ dárek
Červenec 9, 2017

ELIZAVETA MAXIMOVÁ, divadelní a filmová herečka

Maximova

Jaké je vaše motto, kterým se v životě řídíte?
Oblíbila jsem si větu Oprah Winfrey: „Doing the best at this moment puts you in the best place for the next moment.“

Jaké bylo vaše první setkání s klinikou Altos?
Kliniku Altos mi doporučili přátelé a musím říci, že jsem zde už půl roku nadmíru spokojená a díky milým a vstřícným doktorům a sestřičkám se tu cítím opravdu velmi příjemně a vřele vítána!

Kolik času věnujete péči o sebe?
Vše záleží na pracovním nasazení, ale už jsem od své pokožky dostala jasně najevo, že vše, co jí (ne)dávám, mi také po čase „vrátí“. Miluji zkoušet nové věci a přípravky, proto má koupelna vypadá jak po výbuchu skladu parfumerie, a jednou za čas si například dávám opravdu hodně dlouhou horkou koupel se spoustou olejíčků, scrubů atd.

Vaše pracovní tempo je poměrně vysoké, co vás nejvíce těší na vaší práci?
Ráda poznávám a zkoumám nové věci, lidi, příběhy, osudy. Nejraději mám pracovní procesy, kdy jsem naplno ponořena do určité role, do určitého projektu, a tím nadšením a drajvem zapomínám jíst i spát. Cítím se šťastná, když pracuji na něčem, co se mě hluboce dotýká a mám možnost to společně zkoumat se stejně zapálenými kolegy.

Estetická medicína je poměrně rozsáhlý obor, jaký je na to váš názor?
S estetickou medicínou se teprve seznamuji, ve svém věku necítím potřebu něco měnit nebo „restaurovat“, ale ty možnosti jsou ohromující. Nic by se ale nemělo přehánět a myslím, že hodně záleží na rozumnosti a soudnosti nejen pacienta, ale především lékaře.

Jaká ošetření jste u nás vyzkoušela a co byste doporučila ostatním klientkám?
Vyzkoušela jsem laser IPL na problematickou plet‘ a s výsledkem jsem byla opravdu nadmíru spokojená! Také se mi v klinice velmi líbily masáže a mohu doporučit i kosmetiku!

Najdete čas na své koníčky? Můžete nám je popsat?
V poslední době jsem dost cestovala a výletovala, opravdu často chodím do divadla a do kina. Hodně ráda čtu (momentálně mám rozečtenou knihu od Josefa Formánka „Dvě slova jako klíč“ a těším se na jeho „Úsměvy smutných mužů“). Už rok se chci znovu přihlásit na kurzy malování nebo třeba na keramiku, protože mi chybí „manuální“ práce, ale neustále to odkládám kvůli pracovním povinnostem. Tak třeba jednou–někdy–snad!

Jak si udržujete krásně štíhlou postavu?
Jsem velkým milovníkem jídla, takže při slově „dieta“ je mi úzko. Nejdůležitějším (a nejoblíbenějším!) jídlem jsou pro mě vydatné snídaně, které mě nabíjí na celý den, a díky tomu nemám velký hlad přes den. Při studiu na DAMU jsme měli pět tréninků týdně, což nás udržovalo ve skvělé kondici, momentálně hodně chodím pěšky a plavu.

Jak čerpáte energii?
Spánek, spánek, spánek.

Jaké jsou vaše pracovní plány do budoucna?
Momentálně točím dva projekty a připravuji se na divadelní premiéru v září. Příští sezóna pro mě bude opravdu náročná a zajímavá, ale než stojím na place/sedím na první čtené zkoušce, nerada o něčem mluvím tak moc dopředu 🙂

Co vám v životě nejvíce dělá radost?
Moje rodina a nejbližší. A krásná, zajímavá práce s lidmi, od kterých se můžu co nejvíce naučit.