KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
ELIZAVETA MAXIMOVÁ, divadelní a filmová herečka
Červenec 7, 2017
LASEROVÁ EPILACE OPĚT VÝJIMEČNĚ!
20% SLEVA!
Červenec 13, 2017

Injekční metody pro omlazení a regeneraci!
+ dárek


biostimulační laser s gelovou hydratační maskou jako dárek zdarma

do 23. 7. 2017


Pro zářivější pokožku!

Zpomalíme vám stárnutí a zregenerujeme pokožku s injekčními metodami + dárek biostimulační laser s gelovou hydratační maskou ke každému ošetření (vhodná při léčbě všech nedokonalostí pleti, pro zlepšení a ozdravení pokožky, k projasnění, hydrataci, k hojení jizev po akné = bezbolestné 30min. ošetření)

Objednejte se na některou z metod a získáte ošetření gelové hydratační masky ZDARMA

Dermarevitalizace
Jedinečná kombinace kyselin jantarové a hyaluronové jako řešení pro suchou pokožku, jizvičky, vrásky. Obnovuje pleť, omlazuje, hydratuje a regeneruje, má antioxidační účinek!

Biorevitalizace
Čistá kyselina hyauloronová zajistí hloubkovou hydrataci pokožky. Příznivě působí na správnou mikrocirkulaci pokožky, na zjemnění kruhů pod očima, zlepšuje, vyživuje a omlazuje pleť.

BioRev
100 % čistý koňský kolagen napomáhá obnově kožních buněk, hydratuje, zvyšuje pružnost pokožky. Efektivní při vyhlazení jizev po akné, při léčbě celulitidy, strií. Pro omlazení, rozjasnění a zpevnění. Doporučujeme 3–4 zákroky po měsíci, opakování série po roce.

Mezoterapie
Koktejl výživných extraktů, vitamínů a kyseliny hyaluronové účinně hydratuje, zpevňuje a omlazuje pleť. Zaměřuje se na pigmentové skvrny, jizvy, rozšířené póry, strie, povislou pokožku. Pro lepší účinek doporučujeme 3–5 opakování.

Výplně s kyselinou hyaluronovou
Umožňují obnovu objemu, zvýraznění obličejových kontur i úpravu či zvětšení rtů, včetně nosoretních rýh a vějířkovitých vrásek kolem očí.

Aplikace botulotoxinu
Účinná metoda na mimické vrásky, odstraňuje vějířkovité kolem očí, i mezi obočím, nebo kolem rtů. Anti-age ošetření, které vás naučí se více smát.

Microneedling (mikrojehličkování)
Kompletně revitalizuje a zlepšuje vzhled pokožky, podporuje tvorbu nového kolagenu. Vhodné na rozšířené póry, jizvičky, vrásky, červené žilky, hyperpigmentaci.

Plazmaterapie
Vaše vlastní krevní plazma obsahuje výživné látky a vitamíny. Metoda stimuluje kolagen, má regenerační schopnosti, vypíná a rozjasňuje pleť, šetrně zpomaluje stárnutí. Doporučujeme na jizvy po akné, hrubou a suchou pokožku, jemné i hlubší vrásky.


Akce platí do 23. 7. 2017