KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Liftingový efekt pomocí nití
Srpen 16, 2017
DNY MARIANNE V KLINICE ALTOS!
Srpen 24, 2017

Dárkový kupon na konzultaci image nebo líčení pro naše klientky

Estetická medicína již pomohla mnoha klientům ke zlepšení vzhledu, omlazení, pozvednutí sebevědomí i přirozené krásy. Poslední inovativní pokroky v oblasti dermatologie a estetické medicíny umožňují zpomalit proces stárnutí pokožky všech forem (problematická pleť, dehydratovaná pokožka, vrásčitá, ochablá apod.). Naším cílem je vrátit vám mladistvější vzhled a krásnou pokožku.

Komplexní péči o vás doplňují kvalitní kosmetická péče, relaxační masáže, péče o kontury těla i obličeje, a invazivnější zákroky plastické chirurgie.

Důležitou součástí péče o zdraví a krásy je však také vizážistika, která za pomoci dekorativní kosmetiky a správných postupů umožňuje najít klientce takovou image, ve které se bude cítit přirozeně krásná a sama sebou.

Rozhodli jsme se proto pro společný projekt se zkušenými specialisty na proměny vizáže ProBeauty s cílem rozšířit našim klientkám novou kreativní a doplňující úroveň péče ještě o vyšší stupeň. Často se totiž dotazy klientek týkají i možnosti změny stylu, účesu či líčení.

Každá naše klientka obdrží speciální dárkový kupon v hodnotě 500 Kč, který může využít na konzultaci nového stylu nebo líčení v salonu ProBeauty. Kupon získáte na naši recepci a můžete ho využít sama nebo také předat další osobě.

V rámci spolupráce budeme navíc pořádat soutěže o komplexní proměny. První taková proměna proběhla na jaře a výsledek můžete shlédnout zde: Proměna „Mladší o 10 let za dva dny“.


Odborníci i specialisté na proměny jsou Vám plně k dispozici a rádi odpovědí na vaše dotazy.

Klinika Altos je tu pro vás!