KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Botulotoxin vyřeší vaše mimické vrásky – zbaví vás jich!
Listopad 12, 2017
aneta_krejcikova
Příběh s mladou a talentovanou Anetou Krejčíkovou,
českou herečkou a finalistkou pořadu Tvoje tvář má známý hlas
Listopad 19, 2017

Vernisáž ESTETICKÁ MEDICÍNA A UMĚNÍ

Ve čtvrtek 5. října 2017 jsme v klinice Altos přivítali mnoho zajímavých hostů i z řad umělců. Vernisáž ESTETICKÁ MEDICÍNA A UMĚNÍ propojila krásu s uměleckou tvorbou a vznikl projekt, který měl mnoho pozitivních ohlasů. Mohli jsme vidět výstavu obrazů mladé malířky Natali Sopina, poznat autorku ručních šperků Olgu Beleacovou se svou značkou Omalgami, poradit jste se mohli s kosmetičkami luxusní značky Ericson Laboratoire a vyzkoušet si líčení od vizážistky Renáty Hilšerové. Kdo měl chuť, mohl si bezplatně popovídat s našimi lékařkami a prokonzultovat jakýkoli problém.

Mezi vámi jste mohli potkat také pár vip hostů, jednou z nich byla česká herečka Bára Šporclová Kodetová, Sámer Issa, Monika a Charlotte Štiková, média i redaktorky časopisů, kteří přijali naše pozvání. Věřím, že zpestřením bylo i vystoupení Sámera Issy, který nám v průběhu večera zazpíval. A tečkou byla hodnotná tombola se zajímavými dárky.

Připravili jsme si pro vás malou obrazovou přílohu. Věříme, že se vám bude líbit a že si příště najdete čas přijít také.

Těšíme se na vás:):)