KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Retinolový peeling ženského obličeje v klinice Altos
NOVINKA! RETINOLOVÝ OMLAZUJÍCÍ PEELING
Leden 3, 2018
bezkonkurenční laserová epilace akční cena v klinice Altos
Bezkonkurenční laserová epilace letos poprvé s 30% slevou!
Leden 23, 2018

SEZÓNNÍ PROCEDURA ZA SEZÓNNÍ CENU!
Laserový resurfacing na nedokonalou pleť

PÉČE PRO OBNOVU A ZDRAVOU POKOŽKU s laserovým resurfacingem. Podívejte se s námi na průběh ošetření. Brzy přidáme i výsledný efekt.


resurfacing obličeje nyní jen 9 900 Kč

do 22. 1. 2018


Ozdravující péče pro problematickou pokožku

Ať je vám 30 nebo 50, každý chceme vypadat dobře. A mít zdravou pokožku. Možná právě vás trápí pigmentové skvrny, jizvičky po akné, nerovnosti pleti. Doporučujeme vám (na zimní období nejvhodnější) metodu laserový resurfacing. Obnovuje povrchové vrstvy kůže – Je pomocníkem v boji proti pigmentaci – Tonizuje pokožku

A navíc… Péče pro zpevnění a omlazení

Nedostatek kolagenu v pokožce urychluje stárnutí pleti, je důsledkem vrásek a povislých kontur. Metoda má vliv na tvorbu nového kolagenu, napomáhá k odstranění svrchní vrstvy pokožky, viditelně zlepšuje její vzhled i pružnost.

K tomu… Minimální zátěž – Maximální efekt

Zbaví vás rozšířených pórů, vrásek, jizev i všech nevzhledných a nechtěných problémů, které krásu pokožce nepřidají. S přirozenou regenerací pokožky. Postupně vyhlazuje kůži – Pomáhá ke zvýšení elastičnosti – Zjemňuje černé tečky kolem nosu

Vhodné na ošetření obličeje, dekoltu, hřbetů rukou, ale i očního okolí!

Sezónní cena za resurfacing obličeje nyní jen 9 900, z původních 11 800! Ostatní oblasti na vyžádání.

Vyzkoušejte – Doporučujeme – Nově pro vás

Retinolový peeling / NOVINKA V KLINICE ALTOS

Vysoce účinný omlazující peeling snižuje výskyt jemných vrásek, pomáhá při akné, zlepšuje povadlost i texturu pokožky, včetně pigmentových skvrn. Účinně působí jako antioxidant a pleti dodává rozjasnění a celkové vyrovnání povrchu. Výsledkem je hladší a zdravější pokožka.

Více

Nová kosmetika PRIODY k zakoupení na recepci

Pečujeme o vaši pleť, i když spíte. Protože v noci pokožka regeneruje a odpočívá. Ale i tehdy potřebuje správnou péči. Pro vaši pleť jsme připravili novou přírodní kosmetiku Priody, která vaší pokožce dodá nejen kyselinu hyaluronovou, ale i aktivní přírodní extrakty bylin i vitamínů. Vaše pokožka získá regeneraci, hydrataci, rozjasnění i omlazení.

Produkty s čistou kyselinou hyaluronovou jsou rovněž vhodné k aplikaci po laserových zákrocích.

Více