KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
SEZÓNNÍ PROCEDURA ZA SEZÓNNÍ CENU!
Laserový resurfacing na nedokonalou pleť
Leden 8, 2018
Bára Kodetová před a po Laserové resurfacingu
PŘÍBĚH I. V hlavní roli LASEROVÝ RESURFACING
Únor 5, 2018

Bezkonkurenční laserová epilace letos poprvé s 30% slevou!

bezkonkurenční laserová epilace akční cena v klinice Altos

sleva 30 %

do 6. 2. 2018


Našli jsme způsob, jak vás zbavit chloupků ještě efektivněji.
V kombinaci ošetření dvou laserů – Motus Moveo alexandritový & Light Sheer diodový. Když spojíme sílu a energii obou, vznikne bezkonkurenční laserová epilace.

Chloupky rostou a jsou problémem mnoha žen, ale i mužů. Zbavit se nežádoucího ochlupení bez nutnosti každodenního holení dnes nabízejí moderní lasery, které již vytlačily žiletky, elektrické strojky, bolestivé voskové epilační pásky, nebo i tak preferované epilace s intenzivním pulsním světlem.

Přišli jsme na to, jak epilaci povznést na vyšší úroveň s větší účinností. Zkombinovali jsme ošetření 2 špičkových laserů.

Motus AX má mnoho výhod, hlavice rukojeti je pokryta safírovým sklem, které ochlazuje kůži a umožňuje epilovat bezbolestně, dokonce i citlivé pokožky. Metoda Moveo zajišťuje snadný a rychlý pohyb. S přístrojem Motus Moveo lze epilaci provádět celoročně, je vhodná na všechny fototypy pokožky, je bezpečná a bez alergických reakcí.

Více o Motus Moveo

LightSheer DUET dosahuje skvělých výsledků s unikátní technologií vakuového zesílení. Větší a vysokorychlostní nástavec umožňuje epilovat oblast rychle, spolehlivě a bezpečně, rovněž tak citlivou i opálenou pokožku. Jeho velkou výhodou je přesné odstranění chloupků u všech barev pleti.

Více o Light Sheer Duet

JEDINĚ V KLINICE ALTOS SI MŮŽETE VYZKOUŠET LASEROVOU EPILACI, KTERÁ PROPOJUJE ÚČINNOST 2 NEJLEPŠÍCH LASERŮ DNEŠKA.

My říkáme a doporučujeme:
1x je málo, 3x je dostatečně, 6–7x nejefektivněji. Ideální kombinace ošetření je 2 + 1 (2x Motus Moveo + 1x Light Sheer Duet).

Sleva 30 % platí do 6. 2. 2018
MÁTE JEŠTĚ JEDEN DEN NAVÍC!

Nevztahuje se na akční balíčky, je podmíněna zakoupením 3 ošetření, nebo 3 libovolných oblastí i libovolnou kombinací laserů.

VÍME, ŽE TO FUNGUJE, PROTOŽE JSME TO VYZKOUŠELI!