KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Laserový resurfacing v klinice Altos
Únor 9, 2018
Mezinárodní den žen
8. BŘEZEN – MUŽI ŽENÁM! ŽENY SOBĚ!
Více než šperk = Omlazení s injekčními metodami
Březen 6, 2018

VIDĚT SE RÁDA V ZRCADLE
20 % sleva na vybrané laserové zákroky

sleva na laserové zákroky v klinice Altos

sleva 20 %
na vybrané laserové zákroky

do 6. 3. 2018


„Vypadáš lépe než dřív!“

I vy můžete vypadat krásně a spokojeně se svou pokožkou i vzhledem – zbavte se nechtěného tetování, pigmentových skvrn, vrásek, celulitidy či strií. Každý problém má řešení. Až do 6. 3. 2018 máme pro vás vybrané laserové zákroky s 20% slevou.

LASEROVÝ RESURFACING – REJUVENACE – FOTOREJUVENACE (IPL)

Komplexní ozdravující péče pro problematickou pokožku s omlazujícím účinkem

Mohou vás trápit vrásky, rozšířené póry, jizvičky po akné, strie, pigmentové skvrny a další nedokonalosti. Laserové zákroky s přirozenou regenerací napravují estetické problémy a působí proti stárnutí. V zrcadle uvidíte čistou a rozjasněnou pokožku.
Každá pleť potřebuje individuální přístup – omlazení laserem má výrazný a dlouhodobý efekt, který vede k celkovému zlepšení pružnosti a povrchu pleti.

Laserový resurfacing Laserový resurfacing očního okolí Laserová korekce jizev Léčba pigmentace Léčba akné Omlazení cévním laserem ND:Yag

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

Když vám již vaše tetování překáží, nebo pro vás ztratilo význam. Náš nejmodernější vysokovýkonný laser vám efektivně a bezpečně odstraní barevné tetování, ale i benigní pigmentové léze a permanentní make-up. Na léto již můžete vystavovat krásnou pokožku. Počítejte však, že je nutné zákrok několikrát opakovat.

Odstranění tetování laserem Synchro QS4

ANTICELULITIDNÍ PÉČE TRIACTIVE – Jen u nás

Multifunkční platforma TriActive umožňuje efektivně zkorigovat obrysy a objem těla bez použití invazivních metod. Jde o nejnovější technologii v boji proti ochablosti kůže, lokalizovanému ukládání tuku a celulitidě. Výsledným efektem je podpora lymfatického oběhu a zlepšení metabolismu kožních buněk.

Léčení celulitidy pomocí přístroje TriActive+

ULTHERAPIE – NEINVAZIVNÍ LIFTING

Rychlý a okamžitý účinek má ultrazvuková liftingová metoda ultherapie. Působí do všech vrstev kůže, včetně hlubokých podkožních struktur, a to bez chirurgického zásahu. Omlazující metoda efektivně bojuje se stárnutím, ochablou pokožkou i vráskami. Dopřejte si neinvazivní facelift, který vás omladí o několik let!

Ulthera – nechirurgický lifting

Objednejte se včas, sleva 20 % platí do 6. 3. 2018!