KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
rodina, den matek
Ke zdravé a vitální pokožce díky správné péči
Květen 9, 2018
Epilace nohou
ALTOS DNY 24. -26. 5. 2018 SLEVY AŽ 40 %
Květen 21, 2018

Nové kosmetické péče

Nové kosmetické péče

Skin Expert Hydra-Detox Treatment

Ošetření přináší velmi intenzivní a hloubkovou hydrataci všech vrstev pokožky, detoxikuje pleť, má antioxidační efekt, dodává vitalitu a působí jako prevence proti stárnutí.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, enzymatický peeling v kombinaci s galvanickým ošetřením a fototerapií, aplikaci intenzivního detoxikačního séra v ampuli, aplikaci hloubkově hydratačního séra s 3-fázovou kyselinou hyluronovou pomocí přístroje Studio Skin Expert, exkluzivní hydratační a zklidňující masku, závěrečnou péči.

Cena 1 750 Kč

 

Skin Expert Hydra-Lifting Treatment

Ošetření přináší velmi intenzivní a hloubkovou hydrataci všech vrstev pokožky, vyplňuje a vypíná pleť, vyhlazuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky, zásobuje pleť látkami potřebnými pro regeneraci a tvorbu kolagenu.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, enzymatický peeling v kombinaci s galvanickým ošetřením a fototerapií, aplikaci intenzivního rejuvenačního séra v ampuli, aplikaci regeneračního koktejlu (sérum s 3-fázovou kyselinou hyluronovou, kolagenové sérum, elastinové sérum) pomocí přístroje Studio Skin Expert, exkluzivní hydratační a zklidňující masku, závěrečnou péči.

Tato ošetření jsou velmi příjemná, dobře se snáší na pleti a jsou účinnou alternativou klasických procedur. Jsou vhodné jako prevence před stárnutím.

Cena 1 750 Kč