KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Epilace nohou
ALTOS DNY 24. -26. 5. 2018 SLEVY AŽ 40 %
Květen 21, 2018
vyplnění vrásek s RADIESSE Altos
RADIESSE – injekční vyplnění vrásek
Červen 14, 2018

Tělo do plavek. Slevy až 25 %

Tělo do plavek

procedury ke zpevnění, zlepšení kontur i odstranění nedokonalostí
slevy až 25 %

7. 6. 2018 - 20. 6. 2018


Vrásky a postavu řeší všichni. Neměli jste dost času připravit své tělo do plavek? Ještě stále máte možnost uskutečnit změny k vaší spokojenosti. A pak hurá do vody:)

Nejdříve, co vás trápí?
Tukové polštářky, podbradek, povislé tělo, celulitida, strie, velký zadeček, vrásky, z toho pak také stres.

Potom způsob, kterým problém vyřešíme.
A raději takový, který můžeme kombinovat.

Navíc! Až do 20. 6. všechny procedury ke zpevnění, zlepšení kontur i odstranění nedokonalostí se slevou 20 %.

Jistě však víte, že tyto procedury neřeší obezitu a je nutné je opakovat min. 3x. Pokud koupíte 3 a více procedur můžete získat dokonce slevu až 25 %!

*nevztahuje se na zvýhodněné balíčky ani se nesčítá s jinými akčními nabídkami

Tělesný pohyb zlepšuje krevní oběh a napomáhá k udržení elasticity kůže.
Na co již nestačí, tam pomohou tyto metody:

ANTICELULITIDNÍ PÉČE TRIACTIVE

Multifunkční platforma TriActive umožňuje efektivně zkorigovat obrysy a objem těla bez nutnosti chirurgického zásahu. Jde o nejnovější technologii v boji proti ochablosti kůže, lokalizovanému ukládání tuku a celulitidě. Radiofrekvenční působení zahřívá hluboké vrstvy kůže v ošetřované oblasti, kde dochází k novotvorbě kolagenu, a tím k redukci celulitidy a zpevnění pokožky.

Více informací:
Léčení celulitidy pomocí přístroje TriActive+
Zlepšení kontur obličeje a těla, léčba celulitidy

MICRONEEDLING

Šetrná jehličková metoda podporuje tvorbu kolagenu v pokožce, napomáhá k regeneraci, omlazení a zpevnění pleti. Mikrojehličky, které lze použít na obličej (na jizvičky, rozšířené póry) i tělo, působí také na odstranění strií, hlavně na stehnech, hýždích, podbřišku, prsou, k redukci pigmentových skvrn a vrásek, zlepšují tón pleti, kompletně revitalizují pokožku

Více informací

INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Další moderní metoda se skvělými výsledky. Nahradit vám zdravou stravu a cvičební režim neumí, ale dokáže vás zbavit tukových polštářků na problematických partiích, jako je podbradek, kolena, paže, záda nebo břicho, zlepšuje metabolismus, příznivě působí na produkci kolagenu. Pomáhá i při léčbě celulitidy a ke zlepšení kontur těla. Účinnost po 2–3 ošetřeních.

EPILACE NA LIGHT SHEER DUET jako třešnička na dortu

K dokonalosti a půvabu potřebujete hladkou pokožku. Odstranit nechtěné chloupky doporučujeme s LightSheer Duet. Unikátní laserová technologie vakuového zesílení s vysokorychlostním nástavcem umožňuje epilovat oblast rychle, spolehlivě a bezpečně. Výhodou je odstranění chloupků všech barev pleti i z těch nejnedostupnějších míst.

Více informací

NOVINKA! RHA hydrogelová 15minutová maska

Intenzivní pečující maska kombinující vstřebatelnou kyselinu hyaluronovou a hydrogel, se používá pro zjemnění a vypnutí obličeje a krku. Posiluje pokožku, redukuje vrásky a jemné linky, má zklidňující efekt, zlepšuje stav pokožky a prodlužuje trvání výsledků injekčních aplikací s výplněmi. Mimo jiné i hydratuje a zklidňuje. I k domácí péči.