KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
vyplnění vrásek s RADIESSE Altos
RADIESSE – injekční vyplnění vrásek
Červen 14, 2018
mezoterapie a plazmalifting
PŘÍLEŽITOST PRO KAŽDÝ VĚK: I KVĚTINY POTŘEBUJÍ SPRÁVNOU PÉČI!
Červen 20, 2018

SPOLUPRACUJEME

SPOLUPRACUJEME

Klinika Altos se ve spolupráci s našimi partnery snaží udržet fyzickou a estetickou rovnováhu klientů na správném místě. Naši specialisti jsou pro vás připraveni vybrat vhodné ošetření, ať už jde o odstranění pigmentových skvrn, vrásek, strií, jizviček, celulitidy apod. Preferujeme komplexní péči, proto vám přinášíme návrh, jak navázat na naši péči.

Většina žen si obvykle stěžuje, že nemají čas cvičit. Kruhový trénink pro ženy Expreska přináší ideální a fungující řešení.

Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu.

Pro Váš trénink zdarma na vyzkoušení stačí jednoduchá registrace: http://www.expreska.cz/cz/expreska/trenink-zdarma/

Cílem aerobního cvičení je udržovat vaši tepovou frekvenci v tzv. aerobní zóně po dobu nejméně dvaceti minut. Prodlouženým aerobním cvičením vaše tělo využívá tukové zásoby, aby získalo energii. V aerobní zóně nebudujete svaly, ale pálíte tuky.

Podle odborníků kruhový trénink přináší radostnější náladu, příliv energie, zlepšení spánku, větší kreativitu, úlevu při menopauze, snižuje krevní tlak, zvyšuje větší produktivitu a bystřejší mysl. Prospívá zádům, očím, srdci i kloubům. Snižuje riziko rakoviny vaječníků a diabetes, naopak zvyšuje imunitu i schopnost otěhotnět.