KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Dny Altos
DNY MARIANNE VERSUS DNY ALTOS
SLEVY AŽ 25 %
11 září, 2018
Pigmentace
Pigmentové skvrny… Zbavte se jich!
10 října, 2018

DNY ALTOS. SLEVY AŽ 25 %

Dni Altos

slevy až 25 %

20.-22. 9. 2018


Dny Marianne, Dny Estetiky, nebo Dny Altos. Je jedno, jestli je to den M nebo A. Důležité je věřit si a chtít něco změnit, udělat pro sebe to nejlepší. Proto jsme tu my, tým kliniky Altos – připraveni pomoci změnit váš život, nebo aspoň to, co se vám na Vás nelíbí.

Při nákupu ošetření ve Dnech Altos získáte okamžitou 20% slevu na nechirurgický radiofrekvenční lifting TriActive (pro zpevnění, léčbu celulitidy a zlepšení kontur těla), omlazení a ozdravení problematické pleti CO2 laserem (laserový resurfacing), laserovou epilaci s MotusMoveo pro hladkou pokožku a komfortní zážitek, injekční anti-age metody pro redukci vrásek, strií a celulitidy, hydrataci i zdravější vzhled pokožky – mezoterapie, plazmalifting, microneedling, nebo botulotoxin na mimické vrásky (čelo, glabela, oční okolí nebo kolem rtů).
A pokud vás zaujme antioxidační a regenerační péče v podobě chemického nebo retinolového peelingu, při nákupu 1 procedury máte druhý s 30% slevou.

*slevy se nevztahují na zvýhodněné balíčky

Léto bylo dlouhé a suché. Pokožka potřebuje výživu a hydrataci. Dopřejte si v podzimních dnech péči pro vaše tělo a obličej s metodami, které dávají smysl a jsou pro vás připraveny v akční nabídce. DNY ALTOS jsou pro vás připravovány s přihlédnutím k vašim potřebám.Aby všechno mělo smysl a bylo co nejúčinnější, je potřeba opakování procedur min. 3x.
NAVÍC! Při nákupu 3 a více procedur, dalších 5 % sleva k tomu jako dárek navíc.

VAŠE SPRÁVNÉ ROZHODOVÁNÍ VÁM PŘINESE ZVÝŠENÉ SEBEVĚDOMÍ I RADOST Z OKAMŽIKU, VE KTERÉM SE PRÁVĚ NACHÁZÍTE.

Věříme, že klinika Altos pro každého z vás najde to správné řešení.