KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
HLADKÁ POKOŽKA S LASEROVOU EPILACÍ
Novinka! Věrnostní program
HLADKÁ POKOŽKA S LASEROVOU EPILACÍ
Říjen 24, 2018
Dr. Sergej Prokudin Workshop v klinice Altos
ANATOMIE OBLIČEJE: Workshop Medical Esthetic v klinice Altos 7. 10.
Říjen 26, 2018

OMLAZENÍ A REGENERACE V JEDNOM

OMLAZENÍ A REGENERACE V JEDNOM

plazmaterapie – mezoterapie – microneedling

akční cena 3 900 Kč (4 900 Kč)


Vitamínový koktejl z krevní plazmy

Odhalte tajemství zdravé pokožky s plazmaliftingem. Pomůže nastartovat regenerační procesy v pleti, projasní a vypne pokožku, pomáhá jako prevence stárnutí. Krevní plazma obsahuje výživné látky, vitamíny, růstové hormony a minerály, které se podílejí na novotvorbě kolagenu a revitalizují pleť.Vhodné na jizvičky, akné, vrásky, pigmentové skvrny. Účelem je zregenerovat, projasnit a vyživit problematickou pokožku.
VLASTNÍ KREVNÍ PLAZMA

NOVÁ AKČNÍ CENA 3 900 Kč

VÍCE O ZÁKROKU: PLAZMALIFTING

Komplexní péče pro suchou a unavenou pleť

Dopřejte pleti hloubkovou hydrataci s mezoterapií. Injekční aplikace mezoterapeutických látek s kyselinou hyaluronovoupůsobí příznivě na správnou mikrocirkulaci pokožky, zjemňuje kruhy pod očima, vyživuje, regeneruje a pokožku omlazuje. Doporučeno na suchou pokožku, vrásky, strie, akné, pigmentové skvrny, rozšířené póry. Účelem je hydratovat, rozjasnit a podpořit zdravější vzhled.
INJEKČNÍ APLIKACE

NOVÁ AKČNÍ CENA 3 900 Kč

VÍCE O ZÁKROKU: MEZOTERAPIE

Prospěšná péče pro akné i vrásky

Ochablá, povadlá, vrásčitá pleť, i tak se může projevovat na pokožce stres, hormonální vlivy, stárnutí. Užitečná pleťová terapie microneedling (mikrojehličkování) za pomoci tenkých jehliček vpravuje pod kůži výživná séra, která podporují tvorbu kolagenu a startují v pokožce omlazující a samoobnovovací procesy kožních buněk. Je vhodné na problematickou pleť s akné, hyperpigmentace, vrásky, strie, jizvičky, rosacea. Účelem je zpevnit, omladit, ozdravit a zlepšit vzhled pokožky.
KRÁTKÁ DOBA HOJENÍ

NOVÁ AKČNÍ CENA 3 900 Kč

VÍCE O ZÁKROKU: MICRONEEDLING


NOVINKA! VĚRNOSTNÍ PROGRAM NA LASEROVOU EPILACI!

Slevy 10–50 % (1.–4. ošetření). Zajistěte si včas věrnostní kartičku a získejte svoji oblíbenou metodu odstranění chloupků výhodně.
Více informací na recepci nebo zde.