KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Inspirace pro vánoční dárky Altos
ATRAKTIVNÍ NEJEN O VÁNOCÍCH
Inspirace pro dárky
Listopad 15, 2018
resurfacing klinika Altos
PÉČE PRO OBNOVU A ZDRAVOU POKOŽKU
s laserovým resurfacingem
Prosinec 4, 2018

Co jíst v zimní sezóně a co podstoupit na obličeji?

mezoterapie Altos

Už se jistě těšíte na bílou zimu. A abychom byli připraveni, je také potřeba věnovat čas pokrmům, které nás posílí, a zároveň chránit svou pokožku proti mrazu a větrům.

Víme, že musíme jíst ovoce, citrusové plody, abychom měli dostatek vitamínů. Ale! Citrusové plody patří k potravinám s vnitřními ochlazujícími účinky na organismus. My bychom ale měli dávat přednost potravinám, které zahřívají a jsou bohaté na vitamíny, enzymy a stopové prvky. K nim patří např. červená řepa s křenem, růžičková kapusta či kysané zelí, plné vitamínu C. Už za středověku to byl lék proti různým nemocem a posilující potravinou pro organismus. Jako další se doporučují přírodní antibiotika – cibule a česnek, které mají preventivní a léčebné účinky. Z ovoce jablka a hrušky. K pití nešetřete čajem s citrónem, ale hlavně se naučte používat zázvor. Má antioxidační účinky a dokáže si poradit i s bacily.

A co bychom doporučili pro vnější krásu? Chraňte si pleť kvalitními hydratačními krémy. Nebo! Pokud je vaše pleť ošlehaná větrem, suchá, se sklonem k akné, unavená a povadlá, vyzkoušejte mezoterapii. Jde o injekční aplikaci výživných látek a kyseliny hyaluronové, které jsou vpravovány pod kůži a mají blahodárný vliv na pokožku, podporují tvorbu nového kolagenu, elastinu a obnovu kožních buněk. Ošetření je vhodné na obličej, kolem očí, krk či dekolt, i na hřbety rukou. Vždy je však nutná konzultace, aby se použily správné mezoterapeutické složky. Často obsahují také enzymy a aminokyseliny, látky důležité pro regeneraci a omlazení. Nezapomínejte, že metodu je potřeba opakovat min. 3x, aby byla efektivní.

Trápí vás jizvičky, strie, akné,hyperpigmentace? Zde doporučujeme microneedling neboli mikrojehličkování. Mikrojehličky pronikají pod kůži, kde startují novotvorbu kolagenu a samoobnovovací proces regenerace pokožky.
Metoda se využívá i při léčba červených žilek (rosacea), rozšířených pórů, pigmentových skvrn, k redukci vrásek a jizev. Aplikovat lze na jakoukoli oblast těla.
Nejlepší účinek je po 2–4 ošetřeních, viditelný efekt po 4 týdnech.

Více o mezoterapii Více o microneedlingu