KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
ZBAVTE SE CHLOUPKŮ A UŽIJTE SI HLADKOU POKOŽKU
Prosinec 11, 2018
Laserové omlazení
VSTUPTE DO NOVÉHO ROKU SEBEVĚDOMĚ
Laserové omlazení za 1 600 Kč!
Prosinec 19, 2018

Peeling od lékaře, nebo domácí peeling

chemický peeling Altos

Který z nich je lepší? Dnešní doba přináší různé peelingové masky a přípravky. Můžeme si vybrat také různé značky a jejich složení. Neznáme naši pleť, jenom, samozřejmě, odhadneme, zda ji máme suchou, mastnou nebo smíšenou. Nedokážeme posoudit, jestli náš výběr bude ten pravý, jestli nám nezpůsobí alergickou reakci, apod. Kosmetické peelingy samozřejmě můžete používat doma dle návodu od výrobce. Ale nikdy nebudou mít takový efekt, jako správně a lékařsky aplikovaný chemický peeling.

Účelem chemického peelingu je pomoci zlepšit vzhled pokožky – odstranit pigmentové skvrny, jizvičky, eliminovat rozšířené póry a jiné nedokonalosti, které mohou vyvolat i špatná strava, stres, nemoci, nečisté ovzduší.

Všechny chemické peelingy by měly být aplikovány vždy zkušeným lékařem. Proto doporučujeme svěřit se do rukou odborníka, který zhodnotí stav pleti, navrhne správný postup ošetření peelingem a doporučí čištění či použití kosmetických produktů na domácí péči. To vždy individuálně, přesně na míru vaší pokožce.

Ošetření je bezbolestné, pokožka může vykazovat zarudnutí a olupování, které po několika dnech zmizí. Pleť je vyhlazená a zdravěji vypadající.

Chemický peeling

Retinolový peeling

Diamantová mikrodermabraze

Kosmetická péče