KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Zpěvačka Victoria navštívila kliniku Altos
ZPĚVAČKA VICTORIA vyzkoušila laserovou epilaci v klinika Altos Praha
Únor 25, 2019
Svátek žen klinika Altos
8. BŘEZEN – ROZDÁVÁME DÁRKY!
Březen 6, 2019

DOMINIKA BÝMOVÁ, česká herečka

Dominika Býmová

Dominiko, rádi bychom se o Vás dozvěděli víc. Jste krásná, talentovaná, za sebou máte hodně zajímavých vystoupení v divadle, televizi, vedete blog. Založila jste módní značku WhiteSage, s modely z organických materiálů.

Najdete si v tomto tempu čas i na své koníčky?
Mám to ohromné štěstí, že má práce je také mým koníčkem. Ale pravdou je, že volného času je čím dal tím méně a jakmile jsem několik dní v neustálém zápřahu, chybí mi trocha času pro sebe. Ale jsem takto šťastná a po premiéře, kterou mám 20.3., v Hudebním divadle Karlín, bude čas i spánek:)

Řídíte se v životě nějakým mottem?
Pokorou. A také nad nikým se nepovyšuj a nad nikým se neponižuj!

Máte nějaký tip, co byste doporučila ženám, jak vypadat dobře nebo na co nezapomínat v péči o sebe?
Ach, jak ráda bych radila dostatek spánku. Ale s tím mám sama trošku problém. A přestože je potřeba stárnout s grácií, je velmi důležité přírodě trochu pomoci a pečovat o sebe. Mohu být unavená sebevíc, ale vždy se poctivě odlíčím a každé ráno piju teplou vodu s citronem. Krásně to organismus připraví na nový den.

Estetická medicína zahrnuje mnoho metod k omlazení, zlepšení vzhledu, odstranění kožních potíží, zpevnění těla apod. Jaký je váš názor na toto téma?
Já neodsuzuji nic, co ženu udělá šťastnější. V dnešní době je mnoho metod, jak pomoci získat například ztracené sebevědomí. Jen se to nesmí přehánět.

Jaká ošetření jste u nás vyzkoušela?
Už pár let bojuji s odstraněním tetování, které se mě drží jako klíště. Tetování jsem si nechala udělat velmi dávno a čím jsem byla starší, tím víc jsem se s ním necítila dobře. Navíc je velmi nepraktické maskovat si obrázek před každým představením či natáčením. Nemohu se dočkat, až budu mít od tohoto klid.

Televizní a mediální tempo, jak to zvládáte, kde čerpáte energii?
Naštěstí mám energie dost, jsem hodně aktivní a nabíjím se tak nějak sama:) Ale i na mě občas padne únava, a to si potom moc ráda naordinuju nějakou masáž, nebo si zajdu do sauny.

Co vám v životě nejvíce dělá radost?
Život sám o sobě.