KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Klinika ALTOS slavila 3. narozeniny
KLINIKA ALTOS SLAVILA 3. NAROZENINY
Duben 24, 2019
Plazmalifting s kyselinou hyaluronovou
NOVINKA! Plazmalifting s kyselinou hyaluronovou
Zaváděcí cena!
Květen 15, 2019

Vidět se ráda
NAROZENINOVÁ SLEVA 30 % NA VŠECHNY LASERY

NAROZENINOVÁ SLEVA 30 % NA VŠECHNY LASERY - KLINIKA ALTOS

30% sleva na všechny laserové zákroky

25. 4. 2019–15. 5. 2019


Oslavili jsme narozeniny!

Klinika Altos již 3 roky nabízí pro vás komplexní péči, s přihlédnutím k individuálním potřebám klientů. Děkujeme za to, že jste s námi a že můžeme být součástí vašeho života. Proto jsme si pro vás připravili výjimečnou narozeninovou nabídku:

30% slevu na všechny laserové zákroky! *

*akce se nevztahuje na zvýhodněné balíčky ani neslučuje s ostatními nabídkami. Podmínkou je zakoupení procedury v minimální výši 2 590 Kč. Platnost akce: do 15. 5. 2019

„Vypadáš lépe než dřív! Vypadáš odpočatě!“

Určitě vás potěší taková hodnocení od okolí. Vidět sama sebe v zrcadle a být se sebou spokojená. Vypadat zdravě a mladší. K tomu lze dojít s laserovými metodami, která vám pomohou zbavit se nechtěného tetování, pigmentových skvrn, vrásek, celulitidy, strií, akné, nebo jizviček.

Až do 15. 5. 2019 všechny lasery s narozeninovou 30% slevou.

VYBÍRÁME Z NAŠÍ NABÍDKY:

LASEROVÝ RESURFACING

LASEROVÁ REJUVENACE

FOTOOMLAZENÍ (IPL)

Komplexní ozdravující péče pro problematickou pokožku s omlazujícím účinkem

Vrásky, rozšířené póry, jizvičky po akné, strie, pigmentové skvrny a další nedokonalosti. Laserové zákroky s přirozenou regenerací napravují estetické problémy a působí proti stárnutí. V zrcadle uvidíte čistou a rozjasněnou pokožku.
Každá pleť potřebuje individuální přístup – omlazení laserem má výrazný a dlouhodobý efekt, který vede k celkovému zlepšení pružnosti a povrchu pleti.
Nechte si od lékařky poradit, který laserový zákrok je vhodný právě pro vaši pokožku.

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

Když se vám vaše tetování nelíbí, nebo pro vás ztratilo význam. Máme řešení. Náš nejmodernější vysokovýkonný laser Q-switch vám efektivně a bezpečně odstraní barevné tetování, ale i benigní pigmentové léze a permanentní make-up. Počítejte však, že je nutné zákrok několikrát opakovat.

ANTICELULITIDNÍ PÉČE TRIACTIVE – Jen u nás!

Multifunkční platforma TriActive umožňuje efektivně zkorigovat obrysy a objem těla bez použití invazivních metod. Jde o nejnovější technologii v boji proti ochablosti kůže, lokalizovanému ukládání tuku a celulitidě. Výsledným efektem je podpora lymfatického oběhu a zlepšení metabolismu kožních buněk.

LASEROVÁ EPILACE

Našli jsme moderní řešení! Šetrnou a bezbolestnou laserovou epilaci, kterou si můžete dopřát po celý rok, tedy i v létě, je na všechny fototypy pokožky, i na opálenou. Pro větší účinnost je třeba opakovat 5–7x.

NA ZDRAVÍ A DALŠÍ KRÁSNÉ ROKY V KLINICE ALTOS!

TĚŠÍME SE NA VÁS