KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Odstranění mimických vrásek s injekční aplikací botulotoxinu Altos Praha
Botulotoxin v akční ceně!
Květen 30, 2019
Anatomický Master-Class v klinice Altos s Medical Esthetic
Anatomický Master-Class v klinice Altos s Medical Esthetic
Červen 8, 2019

ANDREA KOŠŤÁLOVÁ, reportérka TV Prima

ANDREA KOŠŤÁLOVÁ, reportérka TV Prima

Rozhovor s krásnou reportérkou TV Prima Andreou Košťálovou se nesl v příjemném pozitivním duchu

Využili jsme chvíle, kdy nás navštívila krásná a usměvavá Andrea Košťálová a položili jí několik otázek.

Pamatujete si na první setkání v klinice Altos?
Tak to si pamatuji. Přesto, že se kolem pohybuji dost často, vůbec jsem nevěděla, že v prostorách Atria nějaká klinika je. Bylo to pro mě příjemné překvapení. Hlavně jsem se přišla podívat na to, co všechno Vaše klinika nabízí a líbilo se mi to, proto jsem se rozhodla, že u vás něco vyzkouším.

Jaké ošetření jste u nás vyzkoušela?
Byla to laserová epilace nohou, nyní jsem byla již podruhé a zatím jsem velmi spokojená, tak předpokládám, že léto bude bez chloupků, což je super a na to se těším!

Dnešním trendem je vypadat skvěle… Jak o sebe pečujete? Máte nějaký zajímavý tip?
Mně bude letos 30, tak jsem si řekla, že bych o sebe měla začít pečovat. Ne, že bych o sebe nepečovala, ale jsem takový „lajdák“ v tomto ohledu. Začala jsem si dávat pozor na kosmetiku, kterou používám. Uvědomila jsem si, že musím také začít docházet pravidelně na kosmetiku. Myslím si, že je to věc, která by měla být součástí péče o pokožku každé ženy. A rada? Být sama se sebou spokojená.

Estetická medicína zahrnuje mnoho metod k omlazení, zlepšení vzhledu. Jaký je Váš názor?
Myslím si, že je to individuální. Je dobře, že jsou v dnešní době takové možnosti. Je ale i možnost udržovat se v kondici aktivním pohybem. Je na ženě, najít přesně to, co ji vyhovuje.

Řídíte se v životě nějakým mottem?
Já osobně mám jediné, a to: „usmívej se na život a život se bude usmívat na tebe“. Snažím se celoživotně usmívat na lidi. To je moje celoživotní radost, kterou se bavím.

Máte radu pro ostatní ženy, na co by neměly v životě zapomínat?
Určitě by neměly zapomínat samy na sebe. Ono se to často říká, ale spousta na to zapomíná. Člověk si musí vyhradit čas sám pro sebe, aby se cítil dobře a byl sebevědomý a spokojený.

Najdete si čas na své koníčky?
Já jsem hodně aktivní člověk, tudíž hodně sportuji a cvičím. 12 let jsem závodně tancovala, teď se 3. rokem věnuji kruhovým tréninkům, což je fyzicky velmi náročné. Jsem ráda za to, že jsem tam potkala skvělou partu lidí. Jinak také hraji golf a stále ráda tancuji.

Jak zvládáte televizní a mediální tempo?
Já neumím pasivně odpočívat. Vlastně ve výsledku, když půl dne ležím na gauči, tak jsem víc unavená, než když něco dělám. Takže u mě funguje sport, výlet, aktivita. Je to můj styl odpočinku.

Co Vám v životě nejvíc dělá radost?
Když můžu někomu udělat radost. A je super, že i díky práci se mi to často daří. To samé platí pro mé kamarády a blízké. Jsem sdílný člověk, takže když mám radost sama, tak je pro mě radost menší než radost, která je sdílená v kolektivu.

Děkujeme za příjemné setkání😊