KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Jaro plné barev v klinice Altos
Jaro plné barev v klinice Altos
JE ČAS UDĚLAT SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ!
Duben 22, 2020
Ulthera - unikátní nechirurgický lifting - klinika Altos
ULTHERA – lifting bez skalpelu
sleva 20%!
Červen 8, 2020

Síla laserů
květnová nabídka 25 % SLEVA

Síla laserů - květnová nabídka v klinice Altos: 25 % SLEVA

laserové zákroky sleva 25 %!

4. 5.–25. 5. 2020


Laserové zákroky sleva 25 %! * Akce do 25. 5.

Není žádným tajemstvím, že laserová dermatologie zaujímá první místo v estetické medicíně. Díky své bezpečnosti a vysoké účinnosti. Už nikdo nepřemýšlí o odstranění bradavic dusíkem, nebo holit chloupky žiletkou či voskem, ale hledá kvalitní lasery.

Laserová kosmetologie nabízí jedinečný postup proti stárnutí, který už při jediném ošetření umožňuje získat okamžitý výrazný efekt faceliftu a radikální zlepšení kvality pokožky.

*nevztahuje se na zvýhodněné balíčky, ani ji nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami *nevztahuje se na laserový resurfacing

Klinika Altos nabízí širokou škálu služeb s využitím nejmodernějších a multifunkčních laserů: Q-switch, Motus Moveo, LightSheerDuet, TriActive, IPL, frakční laser, ND:Yag laser, biostimulační laser. A také, širokou nabídku lékařských postupů: léčba akné, postakné, odstranění jizev, žilek, rozšířených pórů, pigmentací, tetováže, vyhlazení strií, léčba celulitidy i odstranění novotvarů.

Využijte májovou nabídku (jen do 25. 5.) a zarezervujte si vhodný termín pro odstranění některého z kožních problémů. Vybírejte: