KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Black Friday v klinice Altos
Sleva až 70% na vybrané zákroky
14 listopadu, 2020
Vánoční nadílka
Vánoční nadílka v klinice Altos
Sleva až 70% na Vaše oblíbené zákroky
10 prosince, 2020

Kosmetika Phyris & Dr.Grandel

Kosmetické produkty vyrobené v Německu s profesionálním přístupem a vědeckými metodami za pomoci optimalizovaných přírodních ingrediencí. To vše zajištuje jistotu, že dostáváte to nejlepší pro péči o plět a její individuální potřeby.

In love with perfection.

GRANDEL

Čištění pleti

Péče o krásnou pleť začíná správným odlíčením pleti. Čištění DR.GRANDEL i vybere každý, ať už mléko, gel, olej nebo voda.

Hydro Active

Inteligentní hydratační péče o suchou a smíšenou pokožku. Svěží a dobře vypadající pleť je pro mladiství vzhled nezbytná. Suchý vzduch, slunění, topení, klimatizace stres - to vše vede ke ztrátě hydratace i v mladém věku. Její nedostatek způsobuje zašedlou pleť i vrásky. Výzkumný tým Dr.grandel vyvinul proto línii HYDRO ACTIVE, která reaguje přímo na potřeby dehydrované pleti. Komplex z mořské vody a řas obnovuje svěžest a vitalitu pleti.

Kosmetika DR. GRANDEL

Puriface

Vyrovnávací péče o problematickou pleť.
Puriface od DR. GRANDEL obnoví rovnováhy vaší pokožky. Protizánětlivé, matující ošetřující krémy a hydratační maska ​​zajistí svěží a čistou pleť.

Beautygen

Vědcům se podařilo objevit tzv. Gen krásy. Extrakt ze sněžné řasy tento gen v pokožce aktivuje, chrání kolagenová vlákna a zlepšuje elasticitu. 
BEAUTYGEN = omlazení pleti. Tato linie je určena ženám, které chtějí dosáhnout mladistvého vzhledu pleti. Moderní produkty inovativních účinných látek, jejich cílem je aktivovat proces obnovy pleti a rozzářit ji.

Vitamin Infusion

Vitamínová infuze - oživuje, rozjasňuje pokožku díky skvělému složení plného vitamínů, ovocných výtažků a vyjímečných textur. Inovativní liposomálně zapouzdřené látky spolu s exotickými extrakty z granátového jablka a manga tvoří dokonalou synergii. Chrání pleť proti vnějšímu prostředí a posilují pleť, aby vypadala stále mladá, krásná a šťavnatá.

Kosmetika DR. GRANDEL

PHYRIS

Čištění pleti

Jen na skutečně čisté pleti můžou další preparáty (SOMI a produkty péče) rozvinout svůj optimální efekt. Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS jsou spojeny s příjemným rituálem, který je neoddělitelnou součástí moderní kosmetické péče.
Vyrábí se ve skvělých texturách, jako jsou gely, mléka, krémy, tonika a pěny.

Aktivace pleti- Somi

Aktivujte svoji pleť se SOMI podle svého výběru pro následnou, mnohem efektivnější a lépe snášenou péči. Aktivační preparáty SOMI ve FÁZI 2 mají zvláštní význam pro následnou péči, která je pak výrazně efektivnější, lépe snášená a má mnohem delší účinek.

Derma Control

Speciální složení pro mastnou pleť a se sklony k tvorbě nečistot bez rozdílu věku. S klíčovou aktivní složkou Micro - silver jsou produkty této řady neporazitelné v boji s tímto druhem problémů.

Kosmetika PHYRIS