KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Laserová epilace a Triactive+. Sleva až 45%
Laserová epilace / TriActive
Výhodná nabídka 2 + 1 ZDARMA!
23 srpna, 2021
Black Friday v klinice Altos
Sleva až 70% na vybrané zákroky
17 listopadu, 2021

Slevy až 50% na injekční metody omlazení

Altos - Slevy až 50% na injekční metody omlazení

slevy až 50 %

do 7. 11. 2021


Výplně Juvéderm od 5 900 Kč

Revitalizace vzhledu pomocí injekčních výplní Juvéderm pomůže vyhladit vrásky, obnovit ztracený objem, elasticitu i tonus pleti, hydratovat pokožku. Viditelné výsledky krátce po aplikaci mají přirozený efekt a přetrvávají až 24 měsíců.
Oživte svůj vzhled a zvýrazněte kvalitu pleti pro mladistvý a zářivý vzhled.

Více o zákroku

VýplněPůvodní cenaAkční cena
JUVÉDERM ULTRA 3 (1 ml)8 500 Kč6 500 Kč
JUVÉDERM ULTRA 4 (1 ml)8 500 Kč6 700 Kč
JUVÉDERM VOLUMA (1 ml)9 200 Kč6 700 Kč
JUVÉDERM ULTRA SMILE (0,55 ml)7 200 Kč5 500 Kč

Injekční aplikace botulotoxinu typu A od 1 790 Kč (namísto 3 400 Kč)

Odstranění mimických vrásek s injekční aplikací botulotoxinu patří v oblasti korektivní dermatologie a estetické medicíny k nejoblíbenějším procedurám omlazení. Bezpečná metoda se využívá pro redukci vrásek na čele, mezi obočím, kolem očí i rtů. Prvním viditelným příznakem stárnutí jsou vrásky, mimické vrásky však mohou vzniknout i v mladším věku a všechny lze jednoduše redukovat. Rychlou a šetrnou možností je aplikace botulotoxinu typu A, který svým působením na nervové svalstvo blokuje jeho smršťování, a tím napomáhá vypnutí pleti.
Dříve byly vrásky u žen vadou na kráse, u mužů symbolem vyzrálosti. Nyní však jsou pro obě pohlaví nechtěnou starostí. A my vám můžeme nabídnout řešení – omládnout a vyhladit pokožku.
Zákrok je ambulantní, nenáročný a bezpečný. Lze jej kombinovat s injekčními výplněmi a opakováním se prodlužuje jeho účinnost.

Více o zákroku

Počet oblastíAkční cena za 1 oblast
1 oblast2290 Kč (Sleva 33%)
2 oblasti1990 Kč (Sleva 42%)
3 oblasti1790 Kč (Sleva 47%)

S plazmaliftingem k vitální a omlazené pokožce

Plazmalifting pomáhá účinně regenerovat kožní buňky, efektivně revitalizuje pleť díky vlastní krvi. Výsledkem je omlazení pleti, vyhlazení vrásek i výrazných stop stárnutí. Účinně redukuje strie, jizvičky, pigmentové skvrny i akné. Je doporučován k prevenci proti vypadávání vlasů, nebo při poškození kůže po nadměrném opalování. Ošetření je možné absolvovat kdykoliv během roku.

Plazmalifting obohacený o kyselinu hyaluronovou (nebo minerály, peptidy či vitamíny)

Obohacená krevní plazma o kyselinu hyaluronovou umožňuje revitalizovat nejen kůži, ale i podkoží. Hlavní princip spočívá v buněčné regeneraci a dlouhodobé tvorbě kolagenních formací a stimulace fibroblastů ve středních a hlubších vrstvách kůže. Aplikovaná obohacená plazma vytváří platformu pro odolnější kůži a zdravější vzhled. Významné zlepšení pleti lze pozorovat do 3 týdnů, postupné zlepšování celkového stavu po dobu 1 roku.
Kyselina hyaluronová je pro hydrataci pokožky nepostradatelná. Může být obohacená také o vitamíny, minerály, antioxidanty, nukleové kyseliny. Nebo ji lze kombinovat s mezoterapií. Účinek se tím zdvojnásobí.

Více o zákroku

Akční cena za standardní aplikaci 3 900 Kč 2 900 Kč
Obohacená plazma za zaváděcí cenu 6 800 Kč 4 800 Kč

Biorevitalizace se slevou 15%

Dopřejte pokožce hydrataci, výživu a rozjasnění s injekční aplikací kyseliny hyaluronové. Využijete také pro redukci rozšířených pórů, pigmentových skvrn, jizviček i problematickou pleť.

Více o zákroku

Jen do 31.10.2021!

Pro velký úspěch akce prodloužena do 7.11.2021

*Slevy ani jiné akční nabídky se nesčítají!