KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

BioRePeelCl3

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

= biorevitalizace bez injekce - kombinuje revitalizační, biostimulační a exfoliační účinky

Co je BioRePeelCl3?
Jedná se o inovativní 2- fázovou léčbu využívající patentovanou technologii vyvinutou v Itálii s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Poskytuje tedy biostimulační, revitalizační a peelingový efekt.

Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, díky kterým působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách. Obsahuje také 35% TCA- kyselina trichloroctová (na obličej a krk) a 50% TCA (na tělo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku specialistka nanese gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně pokožku neutralizuje a nanese hojivý krém / masku.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.

Výsledkem je, že kombinace aktivních složek umožňuje účinně zabránit stárnutí kůže. Také snižuje poškození UV zářením, pigmentací nebo akné. Podstata léčby spočívá v její mírné exfoliaci. Kromě toho silná stimulace biosyntetických procesů obnovuje strukturu kůže.

Léčba je vhodná pro mladou pleť během akutních stádií akné, černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné jakož i při ošetřování jemných vrásek.

Jaké jsou výhody BioRePeel?

  • Není nutná žádná příprava ani přístroje
  • Odlupuje se, odstraňuje odumřelé kožní buňky a podporuje regeneraci pokožky
  • Snižuje akné svými antibakteriálními vlastnostmi
  • Zanechává pokožku hebkou, svěží, revitalizovanou a čistou
  • Může být prováděna na obličeji, krku, dekoltu, rukou, nohou, pažích a dalších částech těla.

Toto 30-ti minutové ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření).

Také by vás mohlo zajímat:
Chemický peeling
Retinolový peeling
Léčba akné
Omlazení cévním laserem
Plazmaterapie
Microneedling

1 ošetření - 1 500 Kč