KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Dotazy a odpovědi


Pokud zadáte e-mail, obdržíte zprávu, jakmile bude odpovězena vaše otázka.

Odpovězené otázky

 • Ирина 2 dubna 2020
  Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, kolik bude stát chirurgické odstranění prsních implantátů, zda pojišťovna pokrývá náklady na takový zakrok? Zajímalo by mě také, zda je na vaší klinice možné důkladně a komplexně vyšetřit prsa a zjistit, v jakém stavu jsou implantáty, pokud ano, kolik to bude stát. Předem děkuji za odpověď.

  Dobrý den,

  děkujeme za Váš dotaz. Rádi Vám naceníme operaci, nicméně pro správné posouzení bychom od Vás potřebovali pár fotografií prsů (ideálně zepředu a ze strany). Poté lékařka posoudí, zda je např. možné pouze vyjmout implantáty, nebo zda bude třeba zvážit i modelaci prsou pro dosažení hezkého výsledku. Kromě toho bychom potřebovali informaci, jak dlouho máte implantáty a jaký výsledek od operace očekáváte.
  Doporučujeme v tomto kontaktovat naši recepci (info@altos-klinika.cz)

 • Michelle 17 ledna 2020
  Jak dlouhá je doba zotavení po PRP nebo mezoterapii

  Období zotavení závisí na rozsahu a oblasti, kde byl zákrok proveden, ve většině případů jde o rychlé zahojení. Úplné zotavení je však asi za 10 dní.

 • Galina 7 ledna 2019
  Dobrý den, je možné kombinovat ultheru s plazmaliftingem a botoxem během 2-3 dnů? Děkuji za odpověď, Galina

  Děkujeme za dotaz. Ano, je to možné. V 1 den lze absolvovat ultheru lifting a 2. den můžete podstoupit aplikaci botulotoxinu a plazmalifting (v kombinaci).

 • Jana 21 listopadu 2018
  Dobrý den, nenašla jsem v ceníku laserový resurfacing očního okolí. Děláte také omlazení této oblasti? Děkuji, Jana

  Děkujeme za dotaz – ano, i oční okolí lze ošetřit procedurou laserový resurfacing.

 • Olga 20 března 2018
  Dobrý den,mám na ruce výrůstek. A chtěla bych se zeptat. Potřebuju li udělat nějaké analýzy aby to odstranit laserem? Děkují. Přejí hezký den.

  K odstranění výrůstku je nutné přijít na konzultaci k lékařce. Zpravidla lze zákrok provést okamžitě, bez analýzy. V případě mateřského znaménka se analyzuje stav na dermatoskopu.

 • Lynda 1 února 2018
  Kolik stojí endoskopické vypnutí čela?

  Endoskopické vypnutí čela spadá do oboru plastické chirurgie, kde je vždy nutná konzultace s plastickým chirurgem. Cena je navržena při konzultaci. Standardně je to 47 500 Kč, je však k tomu nutné připočítat anestezii (3 750 Kč), hospitalizaci 2 500 Kč / den, předoperační vyšetření (1 875 Kč). Pro další informace nás kontaktujte.

 • T 9 listopadu 2017
  Mohu zaplatit kartou?

  Ano, u nás lze platit kartou.

 • Anonymous 26 října 2017
  Dobrý den, zajímá mě, jaké léky používáte při proceduře biorevitalizace?

  Pro každý tip i problém pokožky lékařka navrhuje konkrétní léčbu a složení. Nutná je konzultace, kde lékařka posoudí stav pleti – suchá pokožka, aknózní pleť, pigmentové skvrny, hrubá pokožka apod.

 • Vladimir 24 října 2017
  Provádíte lečbu a korekci jizev na obličeji?

  Pomocí moderní a efektivní metody resurfacingu za pomoci frakčního laseru CO2 italského výrobce DEKA korigujeme všechny jizvy (atrofické i hypertrofické), postakné i strie. Jizvy lze velmi úspěšně tímto způsobem minimalizovat na pozadí zdravé kůže.

 • Ivana 3 září 2017
  Které procedury je třeba opakovat?

  Mezoterapie, biorevitalizace, dermarevitalizace, epilace a některá ošetření laserem, jsou pojítkem mezi vámi a námi.

 • Květa 28 srpna 2017
  Kdy uvidím výsledky, aneb kdy procedura začne účinkovat?

  Jsou různé moderní metody omlazování a zlepšení pokožky, které mají okamžité účinky, například softlifting, injekční metoda s kyselinou hyaluronovou. Okamžitý liftingový efekt je viditelný i po ošetření Ultherou nebo liftingových nitích. Zesilující účinek se v průběhu následujících dvou měsíců zlepšuje. Např. za dva týdny po biorevitalizaci se projevuje zlepšení pokožky. Tyto metody mají kumulativní efekt, je nutno je opakovat 3–4x.

  K jedné z nejefektivnějších metod patří nechirurgický lifting Ulthera: u 98 % pacientů se její účinek projevuje ihned po ošetření a kůže se po dobu přibližně 6 měsíců nadále stupňuje a pokožka se zpevňuje.

  V případě mezoterapie je efekt viditelný již po třech procedurách.

 • Marie 23 srpna 2017
  Jaká péče je nutná před laserovou epilací speciálně o pokožku?

  V naší klinice se epilace provádí špičkovým laserem MOTUS Moveo, který nemá žádné omezení na fototyp pokožky, lze ji provádět celoročně, tedy i v létě, proto speciální péče není nutná.

 • Markéta 19 srpna 2017
  Za jak dlouho po proceduře zmizí iritace pokožky?

  Reakce pokožky na ošetření záleží na charakteru zákroku. Ve většině případů iritace po ošetření laserem zmizí na druhý den, ale u některých jednotlivců to může trvat déle.

 • Jana 12 srpna 2017
  Co všechno pokrývá částku konzultace?

  Konzultace, obvykle trvající 30–60 minut, zahrnuje prohlídku, zjištění zdravotního stavu, případně zjištění kontraindikací, podrobné odpovědi lékaře na otázky pacienta, týkající se kožních problémů, a v případě nutnosti přípravy receptu. Pokud je potřeba, v rámci placené konzultace, pacient může být vyšetřen dermatoskopem. Dermatoskopie je metoda, která pomáhá rozlišit benigní pigmentové névy od melanomu. Cena konzultace je 500 Kč.

 • Zuzana 7 srpna 2017
  Jak dlouho zákrok či ošetření trvá?

  Délka vždy záleží na tom, o který zákrok jde. Nicméně ošetření nebo zákroky provedené moderními přístroji trvají v průměru 30–40 minut.

 • Olga 6 srpna 2017
  Lze provést konzultaci a zákrok v jeden den?

  Ano, lze.

 • Jana 4 srpna 2017
  Kolik stojí vyšetření dermatoskopem?

  Vyšetření dermatoskopem se považuje za součást zpoplatněné konzultace. Pokud jste objednána na jakékoliv jiné ošetření a potřebujete zároveň vyšetřit dermatoskopem, budete muset zaplatit navíc 500 Kč.

 • Vera 31 července 2017
  Je zpoplatněná konzultace, když hradím zákrok?

  Je-li konzultace zaměřená na řešení konkrétního problému a provádí se za účelem informování pacienta ohledně ošetření v ten samý den, hradíte jenom zákrok.

 • Ivana 29 července 2017
  Jaké ošetření je nejvhodnější při akné?

  Protože příčinu akné může zjistit jenom lékař při osobní konzultaci, nejvhodnější ošetření bude zvolené až potom.

 • Petra 28 července 2017
  Jak preventivně pečovat o pokožku, abych eliminovala tvorbu akné?

  Vzhledem k tomu, že příčina akné se skrývá uvnitř organismu, prevencí této nemoci je především hygiena, správné a pravidelné čištění pleti a použití profesionální kosmetiky.