KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Laser Q-Switch4

Laser Synchro Q-Switch4 je novou generací laserů, byl navržen s cílem uspokojit rostoucí poptávku po bezpečné a účinné technologii na odstranění tetováže, jehož dokonalé odstranění bylo nemožné. Tento laser to však nyní dokáže a posouvá tak možnosti dermatologie opět o krok dál.

Synchro QS4 systém je nový pokročilý Q-switched Nd: YAG laser pro ošetření tetováže, dermálních a epidermálních benigních pigmentových lézí. Dosahuje optimálních výsledků při zachování plné bezpečnosti a bez nežádoucích účinků. Efektivní odstranění vícebarevných tetováží se dosahuje využitím Q-switched laseru se 4 různými délkami. Jeho výhodou je nejvyšší účinnost a přesto bezpečnost s absencí nežádoucích účinků. Při použití laseru Q-Switch4 nehrozí vznik jizev.

Funguje na základě impulsního laseru s přepínáním vlnových délek. Pro každou barvu se využívá působení rozdílných vln, a právě tím se dosahuje precizních výsledků. Rozrušený pigment je eliminován lymfatickým systémem. Použitím většího spotu s hlubším průnikem možno zasáhnout i pigmenty vložené v hloubce bez nežádoucího účinku na okolní tkáň.

Nástavce laseru mají různé velikosti, zabezpečení proti překrývání ošetřovaných oblastí a využívají technologii Top-Hat (ta zajišťuje homogenitu hustoty energie, čímž zvyšuje účinek a bezpečnost).