KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Laserová dermatologie

Co nabízí naše laserová dermatologie Praha? Proč se vyplatí upřednostnit právě nás, proč stojí za to za námi i přicestovat a co všechno vlastně můžeme udělat pro vaši spokojenost a dobrý pocit ze sebe sama?

Laserová dermatologie v kostce

Pravděpodobně víte, že se jedná o léčebné či zkrášlující metody pomocí laserového paprsku. A ten v sobě ukrývá ohromný potenciál, ze kterého jsme schopni těžit stále víc.
Vaše tvář může být díky laseru o mnoho let mladší, můžeme ji zbavit drobných i výrazných chyb, navrátíme jí svěžest, vyřešíme kožní problémy, odstraníme otravné chloupky – a to vše samozřejmě nejen v oblasti obličeje.

Bezpečné metody!

Nabízené procedury v klinice Altos jsou šetrné a bezpečné. Pomáhají k tomu pokročilejší technologie a možnost nastavení parametrů laserů vždy konkrétnímu problému i typu pokožky. Často vám stačí půlhodina času, bez nutné rekonvalescence. Můžete jít sportovat, nebo se bez obav začlenit do standardního společenského života.
U zákroků, které mohou být trochu nepohodlné či bolestivé, aplikujeme anestetický krém. Omezení či viditelné reakce po ošetření jsou většinou zanedbatelné – ale záleží na typu a náročnosti procedury.

Jak vypadá laserová dermatologie u nás?

Samotné ošetření laserem vždy předchází konzultace s naším odborníkem, který vám řekne vše podstatné a zhodnotí vhodnost a bezpečnost procedury ve vašem případě. Konzultace s naším specialistou je samozřejmě nejrychlejším a nejpřesnějším způsobem, jak zjistit, co právě vám můžeme nabídnout.

Proč právě k nám?

Otázka výběru kliniky provází mnohdy opatrnost z řady klientů. My nabízíme kvalitu a komfort, individuální přístup i řešení všech problémů. Pokud toužíte využít služeb laseru, pak by pro vás měly být nejpodstatnější dva údaje – ošetřující lékař a také kvalita přístrojů.
U nás si zakládáme na obojím. Náš tým lékařů se skládá z odborníků, kteří svou zručnost a kompetentnost prokázali na mnoha a mnoha spokojených pacientech. A stejně tak hrdí jsme i na naši fantastickou sestavu špičkových přístrojů.
Spokojený zákazník je pro nás tím nejpodstatnějším. Nejde jen o výsledek, ale i o váš celkový prožitek. Trváme na tom, abyste naše laserové centrum opouštěli nejen jako krásnější a sebevědomější člověk, ale i se vzpomínkou na příjemné místo, kde o vás bylo maximálně dobře postaráno.

Nejpožadovanější zákroky

Krásná, zdravá a rozjasněná pokožka Vám ubere léta, zvedne sebevědomí a Váš život bude spokojenější. Všechny nedokonalosti pleti včetně žilek, vrásek, pigmentací, apod. umí dnes efektivně odstraňovat naše laserové metody za pomoci špičkových přístrojů kvalitní italské výroby DEKA. Ke každému přistupujeme s individuálním řešením, abyste starost s pletí měli co nejmenší.
Metody laserové dermatologie přispívají ke zlepšení stavu i vzhledu pleti, omlazují, vyhlazují a vypínají obličej – neinvazivně a s minimální zátěží.

VÍME, CO JE PRO NI NEJLEPŠÍ