KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Mimické vrásky /vrásky
3 února, 2019
Vrásky
3 února, 2019

Hrubá pokožka

Biorevitalizace pro zdravou pokožku
Injekční metoda s prospěšnými koktejly hloubkově hydratuje a dlouhodobě zlepšuje elasticitu pokožky. Lze ji kombinovat s liftingovými ošetřeními.

Chemický peeling

Přírodní kolagen BioRev – injekční metoda
Používá se jako podpora regenerace tkání pokožky, eliminuje stárnutí pleti, podporuje elastičnost pokožky. Kolagen je zodpovědný za pružnou, hydratovanou i svěží pokožku.

Plazmaterapie / plazmalifting
Moderní regenerační a omlazující metoda s využitím krevní plazmy (možné i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo aminokyselinami) velmi šetrně a bezpečně pomáhá k revitalizaci nejen pokožky, ale i podkožních buněk. Proceduru je vhodné opakovat.

Microneedling / mikrojehličkování

Dermarevitalizace
Injekční metoda kombinující kyseliny hyaluronovou a jantarovou má zejména regenerační vliv na kožní buňky včetně antioxidačních procesů. Je určena ke zlepšení kvality struktury pokožky, k redukci projevů stárnutí. Omlazuje, hydratuje a výsledek je vidět za několik týdnů.

DOT CO2 (laserový resurfacing) podporující zpevnění a obnovu pokožky s přirozenou regenerací
Omlazující metoda vhodná na všechny nedokonalosti pleti. Laserový resurfacingnapomáhá zlepšení kvality pokožky, přirozeně regeneruje pokožku obličeje, dekoltu i rukou. Při zákroku dochází k odstranění svrchní vrstvy pokožky, po níž během několik dnů dochází k její obnově.