KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Pigmentové skvrny
3 února, 2019
Mastná /suchá pleť
3 února, 2019

Jizvy

CO2 laser
Frakční laser CO2 využívá svých paprsků pro stimulaci tvorby nového kolagenu v hlubších vrstvách, účinně koriguje jizvičky, zvláště po akné tím, že působí na vyrovnání pokožky. Lze ošetřit pokožku obličeje, krku, dekoltu, rukou. Výsledný efekt je vidět během 3 měsíců.

QSwitch4 laser na odstranění jizev, pigmentových skvrn, tetování I permanentního make-upu
Výhodou ošetření je krátká doba pulsu, což umožňuje zcela bezpečně ošetřovat benigní pigmentové léze, odstranit tetování bez poškození okolní tkáně.

Čistý kolagen BioRev
Používá se jako podpora regenerace tkání pokožky, eliminuje stárnutí pleti, podporuje elastičnost pokožky. Kolagen je zodpovědný za pružnou, hydratovanou i svěží pokožku.

Plazmaterapie / plazmalifting
Moderní regenerační a omlazující metoda s využitím krevní plazmy (možné i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo aminokyselinami) velmi šetrně a bezpečně pomáhá k revitalizaci nejen pokožky, ale i podkožních buněk. Proceduru je vhodné opakovat.

Diamantová mikrodermabraze
Jde o přístrojové ošetření pleti s principem mechanického peelingu, při kterém dochází k obrušování vrchní vrstvy pokožky. Péče pro podporu regenerace kožních buněk, kolagenu a elastinu v pleti. Dochází k prokrvení pokožky a ke zjemnění pórů.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Obličejové výplně pomocí injekcí kyseliny hyaluronové napomáhají navrátit pleti ztracený objem, vyplnit vrásky, zvýšit hydrataci. Výsledky jsou vidět okamžitě a přetrvávají až 18 měsíců.