KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Růžovka
3 února, 2019
Hrubá pokožka
3 února, 2019

Mimické vrásky /vrásky

Aplikace botulotoxinu typu A

Laserový resurfacing pro zpevnění a povrchové sjednocení pokožky
Omlazující metoda vhodná na všechny nedokonalosti pleti. Laserový resurfacingnapomáhá zlepšení kvality pokožky, přirozeně regeneruje pokožku obličeje, dekoltu i rukou. Při zákroku dochází k odstranění svrchní vrstvy pokožky, po níž během několik dnů dochází k její obnově.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové (softlifting)
Obličejové výplně pomocí injekcí kyseliny hyaluronové napomáhají navrátit pleti ztracený objem, vyplnit vrásky, zvýšit hydrataci. Výsledky jsou vidět okamžitě a přetrvávají až 18 měsíců.

RF (radiofrekvenční neinvazivní) lifting

Mezoterapie pro zdravější pokožku

Plazmaterapie / plazmalifting s použitím vaší krevní plazmy
Moderní regenerační a omlazující metoda s využitím krevní plazmy (možné i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo aminokyselinami) velmi šetrně a bezpečně pomáhá k revitalizaci nejen pokožky, ale i podkožních buněk. Proceduru je vhodné opakovat.

Dermarevitalizace v kombinaci kyseliny hyaluronové a jantarové pro vyhlazení nedokonalostí pleti s antioxidačním účinkem
Injekční metoda kombinující kyseliny hyaluronovou a jantarovou má zejména regenerační vliv na kožní buňky včetně antioxidačních procesů. Je určena ke zlepšení kvality struktury pokožky, k redukci projevů stárnutí. Omlazuje, hydratuje a výsledek je vidět za několik týdnů.

Přírodní kolagen BioRev
Používá se jako podpora regenerace tkání pokožky, eliminuje stárnutí pleti, podporuje elastičnost pokožky. Kolagen je zodpovědný za pružnou, hydratovanou i svěží pokožku.

Diamantová mikrodermabraze
Jde o přístrojové ošetření pleti s principem mechanického peelingu, při kterém dochází k obrušování vrchní vrstvy pokožky. Péče pro podporu regenerace kožních buněk, kolagenu a elastinu v pleti. Dochází k prokrvení pokožky a ke zjemnění pórů.

Biorevitalizace pro zlepšení pokožky
Injekční metoda s prospěšnými koktejly hloubkově hydratuje a dlouhodobě zlepšuje elasticitu pokožky. Lze ji kombinovat s liftingovými ošetřeními.

Microneedling / mikrojehličkování

Ulthera neinvazivní lifting ultrazvukem (hluboké vrásky)

Liftingové nitě (hluboké vrásky) vstřebatelné