KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Pokleslé obočí
3 února, 2019
Nežádoucí ochlupení
3 února, 2019

Pigmentové skvrny

Fotoomlazení / IPL

Dermarevitalizace v kombinaci kyseliny hyaluronové a jantarové
Injekční metoda kombinující kyseliny hyaluronovou a jantarovou má zejména regenerační vliv na kožní buňky včetně antioxidačních procesů. Je určena ke zlepšení kvality struktury pokožky, k redukci projevů stárnutí. Omlazuje, hydratuje a výsledek je vidět za několik týdnů.

Diamantová mikrodermabraze
Jde o přístrojové ošetření pleti s principem mechanického peelingu, při kterém dochází k obrušování vrchní vrstvy pokožky. Péče pro podporu regenerace kožních buněk, kolagenu a elastinu v pleti. Dochází k prokrvení pokožky a ke zjemnění pórů.

Biorevitalizace
Injekční metoda s prospěšnými koktejly hloubkově hydratuje a dlouhodobě zlepšuje elasticitu pokožky. Lze ji kombinovat s liftingovými ošetřeními.

Laserový resurfacing CO 2 laserem
Omlazující metoda vhodná na všechny nedokonalosti pleti. Laserový resurfacingnapomáhá zlepšení kvality pokožky, přirozeně regeneruje pokožku obličeje, dekoltu i rukou. Při zákroku dochází k odstranění svrchní vrstvy pokožky, po níž během několik dnů dochází k její obnově.

Plazmaterapie / plazmalifting
Moderní regenerační a omlazující metoda s využitím krevní plazmy (možné i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo aminokyselinami) velmi šetrně a bezpečně pomáhá k revitalizaci nejen pokožky, ale i podkožních buněk. Proceduru je vhodné opakovat.