KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Lupy
3 února, 2019
Jizvy
3 února, 2019

Pigmentové skvrny

Fotoomlazení / IPL
Objevují se v jakémkoli věku, nejčastěji po 40. roce z důvodu stárnutí, při poruchách hormonální hladiny, v období těhotenství, po UV záření. Negativně ovlivňují vzhled pokožky. Intenzivní pulsní světlo působí na pigment, který rozstřelí, ten postupně ztmavne, vytvoří malé stroupky a po zhojení zmizí.

Dermarevitalizace
Injekční metoda kombinující kyseliny hyaluronovou a jantarovou má zejména regenerační vliv na kožní buňky včetně antioxidačních procesů. Je určena ke zlepšení kvality struktury pokožky, k redukci projevů stárnutí. Omlazuje, hydratuje a výsledek je vidět za několik týdnů.

Diamantová mikrodermabraze / čištění
Jde o přístrojové ošetření pleti s principem mechanického peelingu, při kterém dochází k obrušování vrchní vrstvy pokožky. Péče pro podporu regenerace kožních buněk, kolagenu a elastinu v pleti. Dochází k prokrvení pokožky a ke zjemnění pórů.

Biorevitalizace
Injekční metoda s prospěšnými koktejly hloubkově hydratuje a dlouhodobě zlepšuje elasticitu pokožky. Lze ji kombinovat s liftingovými ošetřeními.

Laserový resurfacing jako obnova problematické pleti a omlazení / IPL
Omlazující metoda vhodná na všechny nedokonalosti pleti. Laserový resurfacingnapomáhá zlepšení kvality pokožky, přirozeně regeneruje pokožku obličeje, dekoltu i rukou. Při zákroku dochází k odstranění svrchní vrstvy pokožky, po níž během několik dnů dochází k její obnově.

Plazmaterapie / plazmalifting s využitím vlastní krevní plazmy
Moderní regenerační a omlazující metoda s využitím krevní plazmy (možné i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo aminokyselinami) velmi šetrně a bezpečně pomáhá k revitalizaci nejen pokožky, ale i podkožních buněk. Proceduru je vhodné opakovat.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Obličejové výplně pomocí injekcí kyseliny hyaluronové napomáhají navrátit pleti ztracený objem, vyplnit vrásky, zvýšit hydrataci. Výsledky jsou vidět okamžitě a přetrvávají až 18 měsíců.