KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT
Hrubá pokožka
3 února, 2019
Povislá víčka
3 února, 2019

Vrásky

Aplikace botulotoxinu typu A

Laserový resurfacing (kolem očí)
Omlazující metoda vhodná na všechny nedokonalosti pleti. Laserový resurfacingnapomáhá zlepšení kvality pokožky, přirozeně regeneruje pokožku obličeje, dekoltu i rukou. Při zákroku dochází k odstranění svrchní vrstvy pokožky, po níž během několik dnů dochází k její obnově.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové (softlifting)
Obličejové výplně pomocí injekcí kyseliny hyaluronové napomáhají navrátit pleti ztracený objem, vyplnit vrásky, zvýšit hydrataci. Výsledky jsou vidět okamžitě a přetrvávají až 18 měsíců.

RF (radiofrekvenční) neinvazivní lifting (kolem očí)

Mezoterapie (kolem očí)

Plazmaterapie / plazmalifting (kolem očí, jemné, hluboké)
Moderní regenerační a omlazující metoda s využitím krevní plazmy (možné i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou nebo aminokyselinami) velmi šetrně a bezpečně pomáhá k revitalizaci nejen pokožky, ale i podkožních buněk. Proceduru je vhodné opakovat.

Liftingové nitě (hluboké vrásky) vstřebatelné

Ulthera neinvazivní lifting (hluboké vrásky)

Laser TriActive a využití jeho účinků

Čistý kolagen BioRev (kolem očí) – injekční aplikace
Používá se jako podpora regenerace tkání pokožky, eliminuje stárnutí pleti, podporuje elastičnost pokožky. Kolagen je zodpovědný za pružnou, hydratovanou i svěží pokožku.

Dermarevitalizace v kombinaci kyseliny hyaluronové a jantarové (kolem očí, jemné)
Injekční metoda kombinující kyseliny hyaluronovou a jantarovou má zejména regenerační vliv na kožní buňky včetně antioxidačních procesů. Je určena ke zlepšení kvality struktury pokožky, k redukci projevů stárnutí. Omlazuje, hydratuje a výsledek je vidět za několik týdnů.

Microneedling / mikrojehličkování (jemné)