KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

SmartXide2 CO2 LASER

Systém SmartXide2 představuje skutečnou inovaci a jedinou platformu na trhu, která je vybavena CO2 a diodovými lasery, což umožňuje využití v mnoha medicínských oborech.

Jedná se o výsledek vývoje laserového zdroje RF CO2, který je vybaven unikátní technologií PSD® (Pulse Shape Design).

Vzhledem k tomu, že využívá synergické působení CO2 laseru a zdroje radiofrekvenčních (RF) vln, se může inovativní HiScan DOT/RF dostat do všech vrstev kůže.

Technologie SmartXide2 DOT/RF přináší možnost volit si všechny provozní parametry a modulační léčby vždy na míru konkrétnímu pacientovi, v souladu s vlastnostmi a cílovými tkáněmi kůže.

SmartXide2 DOT/RF eliminuje riziko PIH (postzánětlivé hyperpigmentace).

Dostupný je se 2 vlnovými délkami (940 nm nebo 980 nm), 2 maximálními výkony 30 W nebo 50 W, přičemž diodový laser umožňuje pracovat s optickými vlákny od 200 do 600 mikronů.

Teplo vznikající na povrchu tkáně je dokonale směřováno do hlubších oblastí kůže s rychlým a účinným efektem pro pacienta.

Laser SmartXide Dot proniká do horní vrstvy škáry (dermis), která je podpůrnou vrstvou naší kůže, obsahující většinu kolagenu, který se v kůži nachází. SmartXide Dot cílí na vodu v těchto tkáních a následně pak uvnitř tečky laseru dochází k odstranění tkáně. Každá tečka laseru je obklopena prostorem, a to umožňuje tepelné poškození tkáně. Toto tepelné poškození je odpovědné za vynikající výsledky, které lze vidět u CO2 laserů.

Laser SmartXide Dot je nastaven pro různé druhy léčby s maximální výhodou pro pacienta. Povrchové problémy, jako jsou choroby spojené s pigmentem nebo mírné vrásky, se léčí tečkami blízko sebe. Hloubkové problémy, jako jsou jizvy nebo výraznější kožní záhyby, se léčí větší vzdáleností mezi tečkami, sníženým celkovým počtem teček, vyšší hloubkou a s delšími časovými intervaly.

Smršťování kolagenu v důsledku tepelného poškození má za následek okamžité napnutí kůže. Co je však důležité, zhruba po měsíci od ošetření dochází k dalšímu zlepšování, pokud jde o pevnost kůže a hustotu kolagenu, a to v důsledku remodelace kolagenu. K těmto zlepšením může docházet až po dobu jednoho roku.