KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Laser SYNCHRO REPLA:Y

Systém nabízí nejširší rozsah vlnových délek: Alexandrite, Nd: YAG a pulsní lampy

Synchro REPLA:Y je nejrychlejší a nejvýkonnější laser s jednou z největších laserových teček na trhu.

Synchro REPLA:Y předvídá budoucnost, jelikož je zde poprvé v jednom systému obsažen jeden výkonný (125 W) a nejrychlejší (3 Hz) alexandritový laser společně s jedním výkonným (150 W) a rychlým Nd:YAG laserem s bezkonkurenčními vlastnostmi.

Oba lasery disponují velkým rozsahem laserových teček: od 2,5 do 20 mm. Intenzivní pulsní světlo nabízí 5 filtrů (od 500 do 650 nm s nižší hranicí vlnové délky), které lze snadno měnit, což poskytuje velký rozsah účinných a bezpečných procedur.

Synchro REPLA:Y nabízí 3 různé platformy. Výhody těchto nastavení Synchro REPLA:Y poskytují lékaři možnost přizpůsobit charakteristiky alexandritového a Nd:YAG laseru společně s flexibilní a volitelnou pulsní lampou: zdroj DEKA FT.

DEKA má ve všech svých nástavcích zahrnutou extrémně účinnou technologii chlazení kůže.

Protože je navržen v souladu s inovativními požadavky, kontaktní chladicí systém kůže SmartCooler snižuje dobu zotavení, minimalizuje invazivitu léčby a činí ji tak v podstatě bezbolestnou, s maximálním pohodlím pro pacienta i bezpečnou pro pacienta i lékaře.

Hluboké působení laseru je udržováno a optimalizováno na povrchu díky nástavci FT pulsního světla.

Všestranná FT lampa může být k systému kdykoliv připojena, což zvýší schopnost léčit povrchové vaskulární a pigmentové léze. FT lampa pokrývá velký ošetřovaný prostor (6,3 cm2), který lze zchladit na 4 °C. Vedle toho speciální konfigurace systému umožňuje lékaři měnit filtr vlnové délky pro úpravu světelné emise ve vztahu k léčbě a druhu kůže pacienta. K dispozici jsou také speciální filtry, které omezují ošetřovaný prostor na 3,1 cm2, aby byla emise upravena pro menší oblasti.

Jedná se o nedocenitelnou a extrémně flexibilní pracovní pomůcku pro dermatologické a kosmetické potřeby včetně vaskulární léčby, epilace, neablativního omlazování kůže a odstraňování pigmentových lézí s konstantně výbornými výsledky.