KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Platforma TRIACTIVE+

TriActive+ kombinuje aktivitu šesti různých ručních nástavců v jedné platformě. S pomocí Dermodynamické metody se léčba stává nedílnou součástí celkové péče o tělo.

Se svými zkombinovanými aktivitami, které se vzájemně podporují, platforma TriActive+ zaměstnává laser, ultrazvuk a radiofrekvenční vlny pro boj s nedokonalostmi, jako jsou celulitida, lokální tuková úložiště a ochablost.

Vlny produkované jednotlivými nástavci vyvolávají vibrace v adipocytech: hluboká mechanická masáž je účinná při snižování fibróz, zejména u pokročilých stádií celulitidy. Nová ultrazvuková technologie TriActive+ stimuluje cévní cirkulaci a odtok tekutin speciálním posilováním tkáně.

Kombinovaná synergická aktivita těchto tří aktivních principů podporuje odstraňování přebytečných tekutin a toxických látek, které jsou v nich obsaženy. To je nesmírně prospěšné u počátečních fází celulitidy, které jsou charakteristické otékáním a zadržováním tekutin. Při těchto fázích je aktivita laseru zvláště důležitá, jelikož pomáhá otevírat hlavní lymfatická ganglia, což podporuje vylučování nežádoucích a škodlivých látek:

TriActive+ je účinný u neinvazivních metod tvarování těla: na nedokonalosti, které se odvíjejí od poruch mikro-cirkulace, působí hluboko a má také hlavní podíl na zlepšování vyživování kůže.

Je vybaven třemi různými technologiemi, díky čemuž laserový nástavec TriActive+ rychle obnovuje běžné podmínky homeostázy, což představuje velký přínos pro pacienta.