KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Vypnutí střední třetiny obličeje

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

1. Pokud vás znepokojuje povislá kůže pod očima a výrazná slzná dráha, což dodává vašemu obličeji starší vzhled, nabízíme vám vypnutí kůže střední části obličeje. Odstraní vrásky a další známky stárnutí. Pacienti, kteří přicházejí na tuto proceduru, doufají, že získají šťastnější a mladistvější vzhled střední části obličeje a krku, a obvykle jsou mladší než uchazeči o kruhové vypnutí obličeje.

2. Vypnutí kůže střední části obličeje je často u pacientů spojováno s vypnutím tváří. Tento postup umožňuje obnovit kontury obličeje v oblasti, která je vymezena koutky očí a kouty úst. Podkožní svaly a tukové polštářky se vypnou směrem k lícní kosti. Kůže je také mírně pozvednuta k lícím.

3. Operace se provádí v celkové anestezii. Celá operace trvá obvykle 1 až 2 hodiny. Ošetřující lékař vám pomůže vybrat soubor procedur, které vám umožní dosáhnout požadovaného výsledku.

4. Malý horní řez je obvykle veden nad každým uchem, ve spánkové oblasti, ukrytý pod vlasy. Další řez je na dolním víčku, pod linií růstu řas. Ještě jeden, spodní řez je veden na přechodovém přehybu dásně, pod horním rtem. Nástroj je vložen mezi dolní a horní řez, aby se nadzvedla kůže, podkožní tukové polštářky a svaly nad kostí. Poté chirurg pomocí stehů stahuje mezi sebou tukové polštářky a svaly, povytáhne je a fixuje je k tkáním spánkové oblasti v místě horního řezu. Na konci procedury se všechny řezy sešijí.

5. Zlepšení kontury střední části obličeje je zřetelně viditelné ihned po operaci a bude ještě výraznější po 2–3 měsících. Zpočátku se mohou vyskytovat modřiny a otoky kůže obličeje, ke snížení lze použít sáčky s ledem. Bolestivost je po zákroku obvykle malá a snadno se odstraní běžnými léky proti bolesti. Už následující den po zákroku se můžete mýt. O několik dní později se zcela vrátíte k obvyklému rytmu života. Operace na vypnutí kůže střední části obličeje vám pomůže zbavit se příznaků stárnutí a zlepšení vzhledu.

Vypnutí obličeje – facelifting

  • Face-lift (obličej) - od 45 000 Kč
  • Face-lift (obličej a krk) - od 62 500 Kč
  • Frontální Neck-lift - od 7 500 Kč
  • Neck-lift - od 30 000 Kč
  • Silhouette-lift - od 57 500 Kč
  • Midface-lift - od 30 000 Kč
  • Miniface-lift - od 34 000 Kč
  • Lifting obočí - od 22 500 Kč