KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Odstranění tetování laserem Synchro QS4

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Synchro QS4 je laser nové generace, který efektivně a bezpečně odstraňuje tetování a věkem podmíněné pigmentované skvrny nejen z pokožky, ale i z hlubších vrstev kůže.

Existují různé druhy tetování a skvrn, jejichž rozdělení závisí na několika faktorech, jako barva, hloubka a zóna umístění. V minulosti bylo téměř nemožné dosáhnout dobrého výsledku, protože zařízení sloužící těmto účelům byla funkčně omezená. Žádný z laserů se dosud nedokázal vypořádat s odstraněním tetování bez následků: sice působil dokonce i na těžko odstranitelné barvy, ale nemohl zaručit úplné vymazání barevné skvrny ani vyloučit vznik jizev na ošetřované oblasti.

K dnešnímu dni je neodymový laser důkazem toho, jakým účinným a bezpečným moderním zařízením může být. Pro efektivní odstranění vícebarevného tetování se používá impulsní laser s možností přepínání na různé vlnové délky.

Barva tetování a vhodná vlnová délka pro její odstranění:

Černá a tmavé barvy (tmavé šedá, zelená a modrá) – Nd:YAG s vlnovou délkou 1064 nm

Červená a podobné barvy (fialová, oranžová a světle hnědá) – Nd:YAG s vlnovou délkou 532 nm

Zelená – Nd:YAG s vlnovou délkou 650 nm

Světle modrá – Nd:YAG s vlnovou délkou 585 nm

Inovační laser tohoto typu je nejlepším řešením pro ty, kteří potřebují změnu a chtějí vrátit své pokožce původní přirozenou krásu a barvu. Synchro QS4 dokáže v průběhu několika sezení odstranit tetování jakéhokoliv typu, tedy jak amatérské, profesionální, tak i kosmetické tetování. Je vhodný na odstranění benigních pigmentových skvrn (např. melasma, solární skvrny aj.).

Výhody odstranění tetování laserem Synchro QS4:

  • maximální účinnost
  • bezpečnost
  • bez vedlejších účinků

Výsledkem relativně jednoduchého a úplně bezpečného ošetření je přirozená barva vaší pokožky, a to bez jizev.  

Také by vás mohlo zajímat:
Fotoomlazení
Laserový resurfacing
Laserová korekce jizev
Léčba pigmentace

Odstranění tetování laserem Synchro QS4

  • malý testovací zákrok - 500 Kč
  • 1 cm2 - 960 Kč

* Cena může být individuálně upravena na základě osobní konzultace, při dalším opakování i dle velikosti ošetřené oblasti.
* Lokální anestezie není v ceně zákroku