KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Hodnocení

MICRONEEDLING / MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Více informací

 • Podstoupila jsem na Vaší klinice 2x microneedling. Již po druhé aplikaci se má pleť rozzářila, dokonce si toho všimlo i okolí. Vřele doporučuji po příšerné zimě, aby se i Vám pleť rozzářila. Jsem velice spokojená a budu to podstupovat pravidelně. Karolína V.

LASEROVÁ EPILACE

Motus AX Moveo | Light Sheer Duet

 • Šla jsem na kliniku, abych vyzkoušela epilaci. velmi mě překvapil přístup na recepci. Milá dívka, která se hned zvedla a pozvala mě dál, nabídla kávu, odnesla kabát. Zdravotní sestra, která dělala zákrok byla příjemná, tichá a pracovala velmi profesionálně. Informovala mě o tom, co dělá a ještě mi sdělila co mohu na klinice využít za zákroky. Mohu jenom doporučit. Byla jsem velmi spokojená.
 • Jelikož jsem typ, který má tmavé chloupky, rozhodla jsem se pro laserovou epilaci. Výsledek je úžasný a prostředí kliniky velmi příjemné. Veronika K.
 • Styděla jsem se za svoje chloupky nad horním rtem. Každý den jsem se musela kontrolovat v zrcadle, jestli něco není vidět, abych to hned vytrhla. Díky za laser, který mě zbavil tvrdých černých chloupků. Konečně se nemusím stydět za ošklivý knírek, kvůli kterému jsem mnoho vytrpěla. Adriana P.
 • Epilaci laserem na klinice Altos doporučuji pro její bezbolestnost a dobré výsledky. Měla jsem špatné zkušenosti z jiných salonů, kde sice byla levnější, ale zjistila, že se vyplatí si trochu připlatit za kvalitu a příjemný přístup personálu. Violetta N.
 • Již nějakou dobu jsem přemýšlela o laserové epilaci. Léta jsem chodila na odstraňování chloupků. I když jsem měla obavy z laseru a bála jsem se bolesti, byla jsem absolutně nadšená! Laser krásně chladí a občas jen štípne. Byla jsem již 3x na oblast bikiny, a chloupky ubyly, rostou velmi pomalu a jsou jemnější. Doporučuji i vám! Maria K.
 • Epilaci lýtek jsem podstoupila zatím 2x a mohu říct, že jsem opravdu spokojená. Překvapil mě nejen příjemný personál, ale také výsledky. Děkuji. Paulina W.

SOFTLIFTING

Více informací

 • Trápily mě vrásky v obličeji. Samozřejmě stáří nezastavím, ale aspoň něco pro sebe udělat. Konzultace proběhla s velmi příjemnou paní doktorkou, která mi poradila injekční výplň. Dnes jsem moc ráda, že jsem poslechla kamarádku, která zde již byla, abych se objednala. Teď se raduji ze změny vizáže a omlazení. Vasilia S.
 • O zákroku TriActive v oblasti obličeje jsem slyšela již několikrát, spoustu informací jsem nalezla na internetu. Doposud jsem se neodhodlala tento zákrok podstoupit, vzhledem k tomu, že je velice důležité, v jaké klinice a jakým lékařem je tento zákrok prováděn. Vždy záleží na profesionálním přístupu lékaře v dané klinice, kvalitě přístrojů a prostředků, které jsou použity během procedury. Nakonec jsem se odhodlala! :-) K tomuto zákroku jsem zvolila kliniku "Altos" a byl opravdu proveden špičkově na profesionální úrovni, zkušenou lékařkou. Kvalita pleti se nesmírně zlepšila! Procedura TriAcive je zcela bezbolestná a neinvazivní, v jejímž důsledku je pleť projasněná a zpevněná! Neměla jsem ani modřiny, ani otoky. S výsledkem jsem nad míru spokojená! :-)
 • Letos mi bylo 36 let a pomalu jsem si začala všímat, jak mi ochabuje kůže na obličeji. Nechci zatím podstupovat píchání injekcí, bojím se, aby to nebylo moc vidět. Zkusila jsem tedy neinvazivní ošetření obličeje radiofrekvencí. I když to nebylo hned na první pohled znát, začaly se kamarádky ptát, jak to, že vypadám lépe. Prý jsem omládla. Chtěla jsem si to tajemství nechat pro sebe, ale musela jsem Vás doporučit i dál. Xenie V.
 • Jsem po porodu 3 dětí – dvojčat. Snažím se pravidelně cvičit a dodržovat dietní režim, s váhou jsem více méně spokojená. Ale nemohu se zbavit ochablé kůže na břiše. Vyzkoušela jsem na doporučení přístroj TriActive – radiofrekvenci na zpevnění povislé kůže. I když kůže není tak pevná jako před 10 lety, jsem s výsledkem spokojená. Navíc byla procedura i příjemná. Ariana M.
 • S klinikou jsem velmi spokojená. Příjemný, profesionální přístup. Zákrokem u nich jsem se zbavila nadměrného pocení. Martina S.

PLAZMALIFTING

Více informací

 • Kliniku jsem navštívila, jelikož mě trápily vrásky. Poradili mi plazmalifting a jsem spokojená. Výsledek vypadá dobře. Andrea M.

MEZOTERAPIE

Více informací

 • Začal jsem řešit problém s vypadáváním vlasů. Vlasy mi padaly opravdu hodně, a proto jsem se rozhodl s tím něco Udělat. Získal jsem veškeré informace ohledně vlasové mezoterapie, a šel to vyzkoušet. Obrátil jsem se na kliniku Altos. Podstoupil jsem několik procedur vlasové mezoterapie a aktivnímu vypadávání vlasů byl konec. Vlasy mi zhoustly a problém s vypadáváním se vyřešil. Mohu jen doporučit!

Přidat moje hodnocení

Pomozte ostatním pacientům se rozhodnout.
Ohodnoťte zákrok a svého lékaře, sdílejte zkušenost s ostatními!