KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Laserový resurfacing

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Laserový resurfacing je účinná metoda, která slouží k odstranění či redukci pigmentace, vrásek, rozšířených pórů a jizviček po akné.

Laserový resurfacing pomáhá řešit:

 • jemné a hluboké vrásky
 • poruchy pigmentace
 • jizvy a nerovnosti povrchu kůže
 • příznaky stárnutí kůže v důsledku opalování
 • Laserový resurfacing
 • Laserový resurfacing
 • Laserový resurfacing
 • Laserový resurfacing
 • Laserový resurfacing během 8 týdnů v Praze
 • Laserový resurfacing s úžasným výsledkem během 8 týdnů

Laserový resurfacing je účinná procedura, jejímž hlavním cílem je odstranění odumřelé vrstvy pokožky. V průběhu kontaktu pleti s laserovými paprsky dochází ke stimulování činnosti různých enzymů a zároveň začíná buněčná proliferace (množení) pojivové tkáně fibroblastů, které se aktivně účastní syntézy mimobuněčného matrixu (hmoty). Přispívají tak k tvorbě kolagenu a elastinu, které jsou nutné pro hladkost a pevnost kůže.
Vlivem laseru se spouštějí reparativní procesy v buňkách a obnovuje se jejich schopnost odstraňovat chemické poškození jejich struktury. Hloubka působení laserového paprsku nepřesahuje 3 mm, je tedy bezpečná.
Na naší klinice se metoda laserového resurfacingu provádí pomocí laseru nejnovější generace CO2 SmartXide2 italského výrobce DEKA.

Výhody laserového resurfacingu

 • Léčba pigmentace
  Vystavení problémové oblasti účinkům laserového záření přispívá k normalizaci chemického složení buněčných struktur. Díky tomu se obnovuje přirozené zbarvení kůže.
 • Léčba akné a postakné
  Léčba je založena na schopnosti laserového záření stimulovat metabolické procesy v tkáních, díky čemuž začíná úplná obnova buněčné struktury. Podstata metody spočívá v odpařování poškozených buněk, k němuž dochází v důsledku jejich schopnosti pohlcovat světlo. Na jejich místě vzniká zdravá tkáň, hladká a stejnoměrná.
 • Vrásky
  Ošetření stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken, což má za následek vyhlazení jemných vrásek, zjemnění hlubších. Pokožka je vyhlazená a omlazená.

Před ošetřením

Přibližně 2 týdny před plánovaným zákrokem je nutné se vzdát návštěvy solária a pobytu na slunci.

Zákrok trvá od 15 minut do hodiny v závislosti na ošetřované oblasti. V některých případech je třeba k dosažení požadovaného výsledku absolvovat několik sezení laserového resurfacingu.

Období rekonvalescence nebývá delší než týden a málokdy vznikají komplikace. Několik týdnů po ošetření je nutné pokožku v ošetřovaných místech chránit před přímým kontaktem se slunečními paprsky. Doporučuje se používat kvalitní ochranné krémy s vysokým UV faktorem.

Péči o pleť lze rozšířit o radiofrekvenci, která napomáhá aktivnější regeneraci buněk.

Také by vás mohlo zajímat:
Resurfacing očního okolí
Léčba akné
Výplně / softlifting
Léčba cévním laserem
Korekce jizev

Laserové záření je absorbováno tekutinou, kterou obsahuje kůže a která se rychle zahřeje a odvede ven, odpaří. Spolu s ní se odstraní i vadné buňky. Pulsní způsob aplikace energie minimalizuje riziko opaření. Jinými slovy doba působení nutná pro dosažení terapeutického účinku je natolik malá, že k vážnému a hlubokému poškození tkání nedochází.

Resurfacing (invazivní omlazení frakčním CO2 laserem)

celý obličej / celý obličej s radiofrekvencí9 700 Kč / 11 700 Kč
krk samostatně /s radiofrekvencí5 500 / 6 500 Kč
dekolt / s radiofrekvencí10 800 / 12 800 Kč
hřbety rukou / s radiofrekvencí6 500 / 7 500 Kč
horní ret / s radiofrekvencí3 000 / 4 000 Kč
periorální oblast / s radiofrekvencí5 000 / 6 000 Kč
lehký povrchový resurfacing (30 minut)6 900 Kč