KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Mezoterapie

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Mezoterapie je účinné oživení a vypnutí pleti.

Kde je mezoterapie vhodná:

 • mimické vrásky
 • mastná kůže
 • rosacea, pigmentace
 • akné, jizvy, strie
 • vypadávání vlasů a lupy
 • celulitida
 • prevence stárnutí
 • věkem podmíněné změny v kůži obličeje, krku, výstřihu
 • Mezoterapie 1
 • Mezoterapie 2
 • Mezoterapie 3

Jak se mezoterapie provádí?

Mezoterapie je nejúčinnější nechirurgickou metodou, založenou na zavedení intradermálně účinných přípravků přímo do problémové oblasti prostřednictvím četných mikrovpichů. Patří k jednomu z nejefektivnějších a nejpopulárnějších kosmetických postupů estetické medicíny.

Mezoterapeutické „koktejly" mohou zahrnovat aminokyseliny, koenzymy, stopové prvky, lipolytické a vaskulární přípravky, léčivé extrakty a homeopatické výtažky, které se v malých dávkách zavádějí pod kůži pomocí tenkých a krátkých jehel.
Injekčním způsobem se látky dostávají do hloubky 1,5 – 6 mm, což činí proceduru mezoterapie prakticky bezbolestnou (pro zvlášť citlivé klienty se používá lokální nebo povrchové anestetikum) a netraumatickou. A to i na citlivé pleti v okolí očí. V důsledku mezoterapeutického působení dochází v podkožní vrstvě k jakémusi „mikroúrazu”, což vede ke zvýšení krevního oběhu, aktivaci metabolismu, a tím ke spouštění mechanismu obnovy buněk. Injekční mezoterapii lze navíc aplikovat i do vlasové části hlavy, a tím zamezit vypadávání vlasů.

„Koktejly" se připravují individuálně pro každého klienta na míru, a jejich složení se mění v závislosti na konkrétním úkonu, cíli a požadovaném konečném výsledku. Přípravky pro mezoterapii vyrábějí vědecko-výzkumné kosmetologické instituty ve Francii, Itálii, Španělsku a Švýcarsku.

Mezoterapii lze dokonale skloubit s přístrojovými postupy, proticelulitidními programy, masážemi či zábaly z mořských řas.

Interval mezi injekcemi je od sedmého do desátého dne, výsledky jsou viditelné již po dvou až třech sezeních a přetrvávají dlouhou dobu.

Výhody procedury

Tou zásadní je především vysoká účinnost mezoterapie, léčivé a terapeutické přípravky se dopravují přímo do problémových oblastí, a druhým kladem je bezbolestnost.

Jak probíhá vlastní ošetření?

Procedura mezoterapie trvá od patnácti minut do hodiny v závislosti na velikosti ošetřované oblasti a závažnosti odstraňovaného nedostatku. V některých případech k dosažení požadovaného výsledku je třeba absolvovat ještě několik sezení laserového resurfacingu. Injekční mezoterapie ale není jediným druhem zákroku.

Co je kyslíková mezotepie?

Kyslíková mezoterapie je zákrok sloužící k omlazení pleti. Za pomoci speciálního přístroje se do pleti tlakem vpravuje kyslík. Kyslíková mezoterapie je tedy neinvazivní a ošetření je pacienty zpravidla vnímáno jako příjemné. A příjemný je rovněž výsledný efekt v podobě svěží pleti.

Jaká je kontraindikace mezoterapie?

Také v případě mezoterapie existují určité limity. Nedoporučuje se podstoupit ji osobám mladším osmnácti let. Rovněž je vhodné odložit mezoterapii v případě těhotenství nebo kojení. Nehodí se ani pro osoby trpící onemocněním srdečně-cévním nebo autoimunitním. Překážku představuje i probíhající kožní onemocnění v místě ošetření nebo přecitlivělost na některou ze složek přípravku.

Mezoterapie v estetické medicíně dosahuje pozoruhodných výsledků.

Také by vás mohlo zajímat:
Biorevitalizace
Redermalizace
Microneedling
Plazmalifting

Mezoterapie

 • 1 oblast - od 3 900 Kč
 • oční okolí - 3 000 Kč
 • vlasová mezoterapie (1 ampule) - od 3 600 Kč
Cena ošetření závisí na rozsahu a spotřebě materiálu.
Doporučujeme pro lepší výsledky opakovat zákrok 3x.