KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Laserové odstranění mateřských znamének

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Laserové odstranění mateřských znamének je nechirurgická moderní metoda odstranění znamének s pomocí CO2 laseru.

Laser umožňuje odstraňovat mateřská znaménka na těle v jakémkoliv místě: na nose, krku, zádech, tváři, rukou, břichu, genitáliích, v podpaží atp.

Co obnáší odstranění mateřských znamének?

Uchýlit se k odstranění mateřských znamének lze z důvodů zdravotních i ryze estetických. Měli byste své kůži pravidelně věnovat pozornost. A v případě, že zaznamenáte při kontrole sebemenší změny, obraťte se na odborníka, nebo můžete zavítat k nám do Prahy na kliniku. Všímat byste si měli změn tvaru, barvy i velikosti všech útvarů na kůži. Rozhodně zpozorněte v případě, pokud se objeví svědění nebo krvácení. Do rizikové skupiny spadají zejména zástupci světlého fototypu, ti, kteří se v dětství spálili a rovněž i lidé, kteří mají znamének víc. A platí to i pro ty z vás, kteří si libujete v častém pobytu v jižních zahraničních destinacích.
Pokud bychom vám problém potvrdili, odstranění takového znaménka proběhne chirurgicky, jelikož je nutné odeslat vzorek tkáně na histologické vyšetření, abychom měli stoprocentní jistotu, zda se nejedná o zhoubný nádor (melanom). Jejich výskyt neustále roste a prevenci se nevyplatí podceňovat. Včasná péče o vaši kůži vám může zachránit zdraví i život. Naprostá většina mateřských znamének však nepředstavuje nebezpečí a k odstranění vedou nositele výhradně příčiny kosmetické. Uvádí se, že až 95 % znamének je nezhoubných.

V tom případě nic nebrání odstranění mateřského znaménka laserem

Odstranění mateřského znaménka laserem představuje moderní způsob, takzvaný miniinvazivní, který je navíc zcela bezbolestný. Kolik takový zákrok stojí? Odvíjí se především od toho, kolik vašich mateřských znamének bude určeno k odstraňování a také, zda bude součástí právě histologické vyšetření, abychom zjistili, zda je vše v pořádku. Budete-li mít zájem o odstranění mateřských znamének za pomoci laseru, nezbytné kontakty naleznete na našem webu. Výslednou cenu vám spolehlivě určí až lékař po osobní konzultaci.
Takzvané pihy se na sebevědomí mnoha svých majitelů negativně podepisují, v tom případě může být odstranění mateřských znamének řešením, ač pro vás ze zdravotního rizika nepředstavují žádné nebezpečí. Laserové ošetření vám zajistí krásnou a sjednocenou pleť a navrátí sebedůvěru. Neboť právě taková pokožka je symbolem zdraví, půvabu a mládí.

Také by vás mohlo zajímat:
Laserové odstranění kožních lézí
Laserová korekce jizev
Omlazení cévním laserem
Léčba pigmentace

Odstranění mateřských znamének

  • vyšetření digitálním dermatoskopem (do 5 znamének) - 500 Kč
  • vyšetření digitálním dermatoskopem (každé další znaménko) - 50 Kč
  • odstranění laserem CO2 jeden drobný laserový výkon - 1 900 Kč
  • odstranění laserem CO2 2 drobné laserové výkony - 3 200 Kč
  • odstranění laserem CO23 drobné laserové výkony - 4 800 Kč
  • odstranění laserem CO2 každý další (od. 4. výkonu) - 800 Kč
  • excize (chirurgické odstranění) malý útvar - 2 600 Kč
  • excize (chirurgické odstranění) velký útvar - 3 600 Kč
  • histologické laboratorní vyšetření - 1 950 Kč
* Lokální anestezie není v ceně zákroku