KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Laserová korekce jizev
(pomocí frakčního CO2 laseru )

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Výsledkem procedur je korekce atrofických a hypertrofických jizev, postakné, strií nebo roztažení kůže.

V současnosti neexistuje metoda, jak se zbavit jizev úplně. Lze je pouze minimalizovat na pozadí zdravé kůže, avšak nelze je odstranit zcela. Na naší klinice pro úpravu či korekci jizev využíváme nejmodernější a nejefektivnější způsob, který představuje využití frakčního CO2 laseru italského výrobce Deka.

  • Laserová korekce jizev
  • Laserová korekce jizev
  • Laserová korekce jizev
  • Laserová korekce jizev
  • Laserová korekce jizev

Co je laserová korekce jizev a co jejich odstranění obnáší?

Laserové odstranění jizev je moderní metoda, která si poradí s jizvami různého stáří. Příznivých výsledků u tohoto typu ošetření dosahujeme i na rozsáhlejších jizvách po operaci, také keloidních. Na vznik tohoto typu jizev jsou náchylné zejména partie hrudníku. Vzhled jizvy ovlivní kromě její lokalizace také váš věk a samozřejmě genetické predispozice. Ačkoli odstranění nelze garantovat zcela. Zjizvenou kůži, která vznikla jako následek poškození jejího povrchu, dosud žádnými prostředky neumíme přimět k tomu, aby se plně zregenerovala.
Jde o proceduru, která je pro pacienta nebolestivá, maximálně ucítíte lehké štípání. Laserové odstranění jizev však zůstává invazivním zákrokem, dochází při něm k porušení integrity kůže. Proto jeho provádění patří pouze do rukou dostatečně zkušeného personálu.
Pro dosažení nejviditelnějších výsledků v hojení jizev je vhodné absolvovat několik sezení, od výsledného počtu ošetření se bude odvíjet rovněž cena zákroku.

Jsou nějaká omezení? Pro koho se odstranění jizev laserem nehodí?

Odstranění jizev laserem byste neměli podstupovat tehdy, pokud trpíte akutní virózou, ani v případě, že v místě ošetření probíhá zánět. Odstranění jizev je nutné rovněž odložit, jste-li těhotná nebo kojíte. Jestliže užíváte léky, oznamte to lékaři, který rozhodne o dalším postupu i o tom, zda je konkrétně tento způsob korekce jizev pro vás vhodný. Případně vám doporučí alternativu. Při výběru nejlepší metody bereme ohled na stáří jizvy i její druh, také záleží na tom, kde se jizva nachází.

Zbavte se jizev jednoduše

Výsledky použití laseru na jizvy názorně vidíte na pořízených fotografiích. Zaujal vás efekt této procedury? Přijďte se k nám do Prahy na kliniku nezávazně poradit, zodpovíme vám rádi jakékoli otázky. Zakládáme si na vstřícném a individuálním přístupu k našim klientům.

Také by vás mohlo zajímat:
Léčba pigmentace
Laserový resurfacing
Biorevitalizace
Omlazení cévním laserem

Korekce jizev

  • Frakční CO2 laser jizva - od 1 900 Kč
  • Frakční CO2 laser strie - od 3 400 Kč
Lokální anestezie není v ceně zákroku.