KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Ultratherapie systém (SMAS-lifting)

Ulthera jako unikátní metoda neinvazivního liftingu získala v USA medicínskou certifikaci americké vládní agentury FDA.

Ošetření Ulthera příznivě ovlivňuje povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhlazuje vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Ulthera vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku působí neinvazivně na hloubkové vrstvy tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy – vrstvy, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu – vypínání tkáně.

Ulthera cílí do stejných hlubokých subdermálních struktur zvaných „superficiální muskulární aponeurotický systém" (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém liftingu. Ulthera pomocí ultrazvukové aplikační koncovky – transduceru – aplikuje vícenásobné pásy energie do různých hloubek kůže, a tím vytváří 3D matrici termálních koagulačních bodů (TCP) v konkrétních požadovaných místech a hloubkách. To vede k viditelnému efektu liftingu a zpevnění, stejně tak i k postupnému efektu neokolageneze podporující mladistvý vzhled. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu a postupně obnovuje paměť svalové struktury pokožky a podpůrnost tkáně.

Výhody metody Ulthera

  • podporuje tvorbu kolagenových struktur v pokožce
  • bolestivost je minimální
  • bez porušení integrity kůže
  • na monitoru po celou dobu ultherapie lékař přímo vidí (až do hloubky 8 mm), kde se pohybuje a kam cílí energii zákroku
  • bez nutnosti anestezie a hospitalizace
  • není nutná rekonvalescence
  • liftingový efekt je dlouhodobý

První výsledky jsou patrné po 2–3 měsících a dále se progresivně vyvíjí po dobu následujících 3 a více měsíců. Postupně se vytváří nová kolagenová matrice, značně zpřísní a utěsní měkké tkáně v horní, střední a dolní třetině obličeje, zpevní se obrysy obličeje, zvyšuje se elasticita kůže, vyhlazují se nasolabiální záhyby a mizí povislá kůže horních očních víček.

Výsledek je viditelný až 3 roky.