KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Diamantová mikrodermabraze

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Mikrodermabraze (mikrovyhlazení) patří  k jedné z nejpopulárnějších druhů mechanického peelingu.

Výsledkem procedury mikrodermabraze je náprava estetických vad, jako jsou:

  • drobné vrásky
  • pigmentové skvrny
  • rozšířené póry
  • menší jizvy a šrámy

Mikrodermabraze (mikrovyhlazení) je mechanický peeling umožňující odstranění odumřelých kožních buněk. Díky modernímu přístroji, který má speciální diamantové nástavce, lze dosáhnout zlepšení vzhledu pleti, ale také ji účinně připravit pro další zákroky, a zvýšit tím její schopnost absorpce účinných látek. Tento zákrok není úplnou novinkou, moderní kosmetické přístroje na diamantovou mikrodermabrazi totiž pozvolna nahradily starší postupy. Na rozdíl od dermabraze je diamantová mikrodermabraze zákrok neinvazivní a bezbolestný.

Procedura spočívá v provedení velmi jemného peelingu, přičemž nejlepší výsledky jsou patrné u pacientů s prvními příznaky stárnutí kůže. Ošetřovat lze jak obličej, tak i oblast dekoltu, záda, které vyžadují vylepšení vzhledu kůže.
Stejně jako jakékoli jiné peelingy spouští mikrovyhlazení mechanizmus regenerace kůže, stimuluje produkci kolagenu a elastinu a díky tomu je vidět již po dvou až třech sezeních omlazující efekt. Výsledkem diamantové mikrodermabraze je svěží a mladistvá pleť.

Jak vypadá vlastní ošetření?

Procedura vyžaduje speciální přístroj, který pomocí vakua odsává obroušené kožní buňky. Mikrodermabraze není bolestivá, proto není nutné aplikovat anestetikum. Ihned po ošetření, které trvá přibližně 30–40 minut, se na ošetřené plochy kůže nanášejí zklidňující a hydratační masky.

Co následuje po ošetření?

Několik dní po zákroku je nutné chránit kůži před přímým slunečním zářením. Standardní průběh mikrodermabraze zahrnuje 4–6 sezení, která se provádějí v intervalech jednoho až dvou týdnů.
V kombinaci s diamantovou mikrodermabrazí se úspěšně používají jiné kosmetologické procedury, jako jsou například mezoterapie, plazmalifting a biorevitalizace.

Pro koho není diamantová mikrodermabraze vhodná?

Diamantová mikrodermabraze má zásadní výhodu v tom, že kontraindikace zde prakticky neexistují. Je vhodná pro muže i ženy, zvážit by ji měli jen ti, kteří trpí na rozšířené žilky. Komplikací se zpravidla není třeba obávat, někteří pacienti udávají zvýšenou citlivost vůči slunečnímu záření a suchou pleť.

Také by vás mohlo zajímat:
Kosmetická péče
Biostimulační laser
Fotoomlazení
Laserová rejuvenace (omlazení cévním laserem)
Microneedling

Diamantová mikrodermabraze

  • obličej nebo dekolt - 1 550 Kč
  • v rámci kosmetického ošetření - 500 Kč
  • diamantová mikrodermabraze s komplexní péčí - 1 750 Kč