KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Altos – klinika estetické medicíny Praha

Estetická medicína může být zcela významným spojencem při péči o obličej i tělo – o jeho krásu, v boji proti stárnutí a hlavně zdraví a zdravou pokožku.

Naše estetická medicína Praha může být místem, kde lze najít komplexní péči, odstranit vrásky, akné, jizvy, strie či pihy. Můžete se u nás zbavit nedostatků, které vás trápí, omládnout o několik let, nebo zregenerovat pokožku, kterou poznamenal stres, věk či problematická pleť.

Estetická medicína je široký obor s mnoha zajímavými a efektivními procedurami. Může vás i opečovávat a královsky hýčkat – výživnými kosmetickými ošetřeními, relaxačními či ozdravnými masážemi.

Estetická medicína Praha

Co vám tedy může nabídnout právě naše klinika estetické medicíny? V našich moderních příjemných prostorách v Praze se vám dostane profesionální péče, kterou široké spektrum v této oblasti estetická medicína nabízí.

Je pro nás důležité, abychom zvládli k vaší spokojenosti vše podstatné – abyste se s námi cítili dobře a bezpečně, abyste měli dostatek informací, činili pouze rozumná rozhodnutí a využívali výhradně procedur, které pro vás mají smysl a nenesou zbytečná rizika.

Děláme maximum pro to, aby byl výsledek podle vašich představ, aby se vaše kosmetické problémy rozplynuly, a abyste u nás nastartovali jednu z fází života – zdravější, krásnější, zářivější a spokojenější.

Proč je estetická medicína v našem podání správným krokem?

Důležité je mít špičkový a zkušený tým. Právě na doktorech a kvalitních specialistech to vše stojí, a tak u nás najdete pouze způsobilé odborníky s dobrými výsledky, kteří se neustále zdokonalují.

Rozhodně nemůžeme opomenout, že dalšími důležitými pomocníky jsou kvalitní, ověřené a spolehlivé přístroje. V naší estetické medicíně se využívají ty nejlepší a byly vybrány tak, aby zajišťovali komplexní služby. Jako jediná klinika v Praze v našem portfolio najdete na jednom místě kompletní sestavu medicínsky certifikovaných.

Jaký je průběh?

Pozveme si vás na nezávaznou osobní konzultaci do Prahy – náš specialista estetické medicíny vás seznámí se vším podstatným, zodpoví veškeré vaše dotazy a pomůže vybrat nejvhodnější postupy k řešení vašich problémů či ke splnění vašich představ o dokonalém a krásném těle.

Každý zákrok nebo ošetření je samozřejmě jiné. Některé procedury vám zaberou několik minut vašeho času, často si je můžete dopřát i v průběhu polední pauzy, některé vyžadují přípravu větší, a někdy je u nich nutná malá rekonvalescence v podobě omezení sauny či sluníčka. Abychom vám byli blíž, jsme vám k dispozici zodpovědět všechny dotazy, nebo si můžete o nich přečíst i na našich webových stránkách.

Najdete nás na sociálních sítích, v online chatu na webu, telefonicky můžete získat další podrobnosti, nebo využít objednávkový formulář. Jsme připraveni zodpovědět veškeré dotazy a pomoci vám zorientovat se na dnes již velmi vyspělém trhu krásy a zdraví. Naše centrum estetické medicíny Praha vás nadšeně přivítá, neváhejte se tedy o kvalitě našich služeb přesvědčit na vlastní kůži.

Nejpožadovanější zákroky

Estetická medicína svými efektivními omlazovacími a anti-age metodami účinně remodeluje obličej a tělo, bojuje s projevy stárnutí, ať už jsou to hluboké nebo mimické vrásky, ochablá pokožka, nedokonalosti pokožky, včetně celulitidy. Za pomoci biorevitalizačních a biostimulačních procesů povzbuzuje obnovu kolagenových vláken k hladší a mladší kůži, nejen pro její zlepšení struktury, ale i pro zvýšení hydratace, zpevnění a rozjasnění.
Estetická medicína je důležitou součástí k udržení si mládí a zkrášlení.

MLADÁ V KAŽDÉM VĚKU