KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Klinika Altos – moderní technologie pro krásu a zdraví

Medicína, to je cesta náročná, zodpovědná, ale především krásná a naplňující. Své o tom ví i tým nové kliniky estetické medicíny Altos.

Sešlo se tu uskupení mezinárodních odborníků na slovo vzatých. A po ruce má samozřejmě nejmodernější metody.

Čerstvě tu do rodiny přivítali nový přírůstek. Stal se jím jeden z certifikovaných přístrojů společnosti DEKA. Jedná se o špičkový laser Motus AX Moveo, který na žádném pracovišti v republice zatím nenajdete.
Postará se o účinnou bezkonkurenční epilační metodu, vhodnou na všechny fototypy pokožky, celoročně, tedy i v létě.

Pro zdokonalení a vyhlazení jsou zde připraveny cévní laser Synchro a SmartXide2. Druhý jmenovaný navíc pomůže i těm, kterým pihy a další znaménka krásy prostě nijak roztomilé a půvabné nepřipadají.

Řešíte každoročně, co se svou postavou před létem?
Vaše křivky zpevní a pokožku vyhladí laser TriActive+.

A jak zastavit stárnutí?
Velmi jemnou metodou, která účinně vytáhne do boje proti vráskám za pomoci světla, představuje takzvané fotoomlazení. Ale i další metody, jako jsou laserový resurfacing, laserová rejuvenace, injekční metody, liftingové nitě a mnoho dalších patří v estetické medicíně a laserové dermatologii k velmi účinným, přesto bezpečným procedurám.

Představíme si v krátkosti také další dvě z nich, které v portfoliu kliniky Altos najdete.

Tou první je Ulthera System. Funguje tak, že se na pleť zamíří ultrazvuková energie. I když je velmi silná, neporuší vrchní vrstvu kůže, takže pokud ve vás už jen slovo skalpel vyvolává touhu utíkat hodně daleko, rozhodně se bát nemusíte.

Druhým moderním zákrokem je tzv. lifting za pomocí nití. Lékař je za pomoci tenkých jehliček zavede pod kůži. Zde se budou chovat tak, že tělo je opouzdří, to znamená, že je obalí hustou sítí kolagenu, který se v pleti stará především o její dostatečné vypnutí, ale také vlhkost a pružnost.

KRÁSNÁ, ZDRAVÁ A PEVNÁ POKOŽKA PO CELÝ ROK