KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Zpevnění a vypnutí kůže přístrojem TriActive+

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Přístroj TriActive+ využívá kombinaci ultrazvuku, laseru a radiofrekvence a patří k jedné z nejúčinnějších procedur pro rychlou korekci postavy a redukci přebytečných tuků.

Kdy je procedura vhodná?

  • lokální ukládání tuku v oblastech, jako jsou břicho, boční strany stehen, hýždě, záda, ruce, holeně
  • léčba celulitidy
  • ošetření povislé kůže
  • korekce vad po chirurgické liposukci
  • Zpevnění a vypnutí kůže přístrojem TriActive
  • Zpevnění a vypnutí kůže přístrojem TriActive

Rozdíl mezi klasickou liposukcí a TriActive metodou

Metoda klasické liposukce znamená chirurgický zákrok. Je založena na odstranění nadbytečné tukové tkáně z podkoží. Existuje několik způsobů, pomocí nichž dojde k jejímu narušení, což chirurgovi následně umožní tuk odsát. Rozeznáváme dva druhy liposukce podle toho, zda se k ošetření tkáně použije roztok, což je k podkožní tkáni mnohem šetrnější.
Jedná se o proceduru invazivní, provádí se podle doporučení lékaře buď v celkové anestezii, nebo v místním znecitlivění.
Neslouží však ke zhubnutí. Liposukce pomůže tam, kde již úprava životosprávy a dostatečná fyzická aktivita nestačí, umožní postavu pouze vytvarovat s pomocí speciálního elastického prádla. Po dobu cca dvou týdnů vás čeká omezení pohybových aktivit. Modernizace a posun v medicíně přináší také zákroky neinvazivní, které jsou k organismu šetrnější. K nim patří i ošetření s TriActive.

Jaký princip má TriActive pro zpevnění těla?

Působením tepla v určených lokalitách dochází k novotvorbě kolagenu a elastinu, a to právě v hlubokých vrstvách kůže. Ochablá kůže se vypíná, dochází k radikální redukci celulitidy, malých tukových polštářků a zpevnění pokožky.
Ideální pro formování postavy.

Zpevnění boků

Právě do boků, stehen a hýždí se ženám tuk ukládá vůbec nejčastěji. Cvičení nemusí pro jejich zformování být dostatečné. Tento proces je podmíněn biologicky – tuk slouží coby rezerva energie v případě těhotenství a kojení. Oproti tomu muži častěji trpí především na nadbytečný tuk (říká se mu také nitrobřišní) v oblasti hrudi a pasu. Ten je i nebezpečnější, jelikož proniká do vnitřních orgánů.

Zpevnění břicha

Břicho patří k jedné z nejproblematičtějších partií nejen mužského těla. Ženám se zde tuk také ukládá velmi snadno a je obtížné jej odstranit. Kromě životosprávy za to může stres a rozložení tuku se mění i s věkem, kdy po menopauze nastává úbytek produkce estrogenů.

Zpevnění paží

Povolené paže trápí zejména mnoho žen, pamatujte však na to, že ošetření s TriActive opět řeší pouze malou tukovou tkáň, nikoli povislou kůži.

Také by vás mohlo zajímat:
Microneedling (mikrojehličkování)
Injekční lipolýza
Pressoterapie
Mezoterapie
Léčení celulitidy pomocí přístroje TriActive+

Radiofrekvence TriActive

  • ošetření těla/tváře (45 minut) - 2 350 Kč
  • balíček 3 ošetření - 5 900 Kč
  • balíček 6 ošetření - 11 600 Kč
  • pouze RF nástavec 1 oblast - 1 500 Kč